07:15HOBART ZEBRAS - SOUTH HOBART4-5Fin07:30ADELAIDE CITY - PARA HILLS KNIGHTS1-2Fin08:45SYDNEY OLYMPIC - APIA LEICHHARDT TIGERSSched11:00ALTONA MAGIC - PORT MELBOURNE SHARKS SCSched11:00FK CHITA - SAKHALINSched11:30ZENIT IRKUTSK - SIBIR NOVOSIBIRSK IISched13:30MACHINE SAZI FC - SAIPASched14:00SIONI BOLNISI - TORPEDO KUTAISISched15:00ESTEGHLAL KHUZESTAN - NASSAJI MAZANDARAN FCSched15:00FC YENISEY KRASNOYARSK - GAZOVIK ORENBURGSched15:00ASTERAS TRIPOLIS - PAOK THESSALONIKI FCSched15:30RADNICKI NIS - CUKARICKISched15:30PEYKAN - PARS JONUBI JAM BUSHEHRSched16:00CHINDIA TARGOVISTE - CS BUFTEASched16:00CHIKHURA - DINAMO TBILISISched16:00AL JAZEERA - AL SAREEHSched16:30VITOSHA BISTRICA - VEREYASched17:00LAMIA - AEK ATHENSSched17:00WADI DEGLA FC - EL ISMAILYSched17:00VITKOVICE - USTI NAD LABEMSched17:00TRINEC - HRADEC KRALOVESched17:30KRYLYA SOVETOV SAMARA - URALSched17:30HONKA - INTER TURKUSched17:30KPV - IFK MARIEHAMNSched17:45TORPEDO ZHODINO - FC TORPEDO MINSKSched18:00FK SPARTAK SUBOTICA - BACKA PALANKASched18:00VOZDOVAC - RAD BEOGRADSched18:00FK RADNIK SURDULICA - DINAMO VRANJESched18:00MACVA SABAC - FK ZEMUNSched18:00ARKA GDYNIA - MIEDZ LEGNICASched18:00WISLA PLOCK - KORONA KIELCESched18:00NAPREDAK - PROLETERSched18:00MLADOST LUCANI - VOJVODINASched18:30ADO DEN HAAG - EXCELSIORSched18:30AL BAQA - SHABAB ALORDONSched18:45DJURGARDENS - IFK NORRKOPINGSched18:45FC VIITORUL CONSTANTA - CS UNIVERSITATEA CRAIOVASched19:00KALMAR FF - IFK GOTEBORGSched19:00YENI MALATYASPOR - GALATASARAYSched19:00HELSINGBORG - GIF SUNDSVALLSched19:00BOTEV VRACA - ETARSched19:00FK CRVENA ZVEZDA - PARTIZAN BEOGRADSched19:00WIT GEORGIA TBILISI - DILA GORISched19:30SEVILLA - RAYO VALLECANOSched19:30RAUFOSS (W) - LIER IL (W)Sched19:30ARSENAL TULA - SPARTAK MOSCOWSched19:45DINAMO BREST - SLAVIA MOZYRSched20:00EL AHLY - AL MASRYSched20:15FC ZURICH - BASELSched20:30REAL SOCIEDAD - VILLARREALSched20:30SLASK WROCLAW - GORNIK ZABRZESched20:30ZAGLEBIE SOSNOWIEC - WISLA KRAKOWSched20:45WILLEM II - PSV EINDHOVENSched20:45ATALANTA - FIORENTINASched21:30GETAFE - REAL MADRIDSched22:00ZAMORA FC - CERRO PORTENOSched00:00SPORTIVO SAN LORENZO - SOL DE AMERICASched00:15LONDRINA EC - BAHIASched01:10UNION DE SANTA FE - BARRACAS CENTRALSched02:00SPORTIVO LUQUENO - DEPORTIVO SANTANISched02:00ORIENTE PETROLERO - SPORT BOYS WARNESSched02:00ATLETICO JUNIOR - SAN LORENZOSched02:30SANTA CRUZ - FLUMINENSESched04:00FBC MELGAR - PALMEIRASSched

YAOUNDE 2



Latest results / Next scheduled matches
L DateHomeScoreAway 
112 Feb 2018YOUNG SPORTS ACADEMY0-0YAOUNDE 2
115 Feb 2018FOVU CLUB1-0YAOUNDE 2
118 Feb 2018YAOUNDE 21-0UNISPORT
125 Feb 2018EDING SPORT FC2-1YAOUNDE 2
104 Mar 2018YAOUNDE 20-2UNION DE LOUM
107 Mar 2018YAOUNDE 20-2FEUTCHEU
111 Mar 2018AS FORTUNA1-2YAOUNDE 2
118 Mar 2018YAOUNDE 20-0AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
121 Mar 2018YAOUNDE 22-1APEJES FC
125 Mar 2018UNION SPORTIVE3-1YAOUNDE 2
115 Apr 2018YAOUNDE 21-4DRAGON
119 Apr 2018COTON SPORT1-0YAOUNDE 2
125 Apr 2018YAOUNDE 21-1COLOMBE
129 Apr 2018YAOUNDE 20-1BAMBOUTOS
113 May 2018YAOUNDE 20-3YOUNG SPORTS ACADEMY
117 May 2018YAOUNDE 21-0FOVU CLUB
123 May 2018UNISPORT1-1YAOUNDE 2
128 May 2018YAOUNDE 20-0EDING SPORT FC
131 May 2018UNION DE LOUM2-0YAOUNDE 2
104 Jun 2018FEUTCHEU1-0YAOUNDE 2
110 Jun 2018YAOUNDE 20-1AS FORTUNA
113 Jun 2018AIGLE ROYAL DE LA MENOUA1-0YAOUNDE 2
117 Jun 2018APEJES FC4-1YAOUNDE 2
124 Jun 2018YAOUNDE 20-2UNION SPORTIVE
128 Jun 2018YAOUNDE 22-0STADE RENARD
101 Jul 2018LES ASTRES1-0YAOUNDE 2
111 Jul 2018YAOUNDE 22-3NEW STAR
115 Jul 2018DRAGON4-0YAOUNDE 2
122 Jul 2018YAOUNDE 21-0COTON SPORT