12:00DINAMO BARNAUL - GAZOVIK ORENBURGSched12:001461 TRABZON - TUZLASPORSched12:00ERZINCAN REFAHIYESPOR - GAZIANTEP BBSched12:35SHANDONG LUNENG - DALIAN AERBINSched13:00ERZIN BELEDIYESPOR - UMRANIYESPORSched13:30YENI DIYARBAKIRSPOR - SAMSUNSPORSched13:30YENI ALTINDAG BELEDIYESPOR - MANISASPORSched14:00MALTEPESPOR - MENEMEN BELEDIYESPORSched14:00BOZUYUKSPOR - DENIZLISPORSched14:00KIRKLARELISPOR - USAKSPORSched14:00MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYESPOR - KECIORENGUCUSched14:00PENDIKSPOR - ALTINORDUSched14:00NAZILLI BELEDIYESPOR - TOKATSPORSched14:30ASD CITTA DI SIRACUSA - PAGANESESched15:00HEBAR - BEROESched15:00KARIANA ERDEN - SEPTEMVRI SOFIASched15:00LKS LODZ - LECH POZNANSched15:00CHERNOMORETS POMORIE - LOKOMOTIV PLOVDIVSched15:00SLASK SWIETOCHLOWICE - ARKA GDYNIASched15:00STRUMSKA SLAVA - FC TSARSKO SELO SOFIA 2015Sched15:00ATLETIK KUKLEN - LEVSKI SOFIASched15:00DOBRUDZHA - LOKOMOTIV SOFIASched15:00BOTEV GALABOVO - VITOSHA BISTRICASched15:25AJMAN - AL JAZIRASched15:30APOLLON PARALIMNIOU - TRIKALASched15:30TIRE 1922 SPOR - 4 EYLUL BELEDIYE SIVASSched15:30OF IERAPETRA - KISSAMIKOSSched15:30SIARKA TARNOBRZEG - WISLA PLOCKSched15:30NFC VOLOS - APOLLON LARISSASched16:00SLAVICIN - ZLINSched16:00POLONIA GLUBCZYCE - CHROBRY GLOGOWSched16:00MFK CHRUDIM - MLADA BOLESLAVSched16:00BANIK SOKOLOV - BANIK OSTRAVASched16:00LITEX LOVECH - ETARSched16:00SV LEOBENDORF - ALTACHSched16:30LEDOJE-SMORUM - HOBROSched17:00AFC - TELSTARSched17:00KLAIPEDOS ATLANTAS - FK PALANGASched17:00NEFTEKHIMIK - URALSched17:30ERZURUM BB - ANKARADEMISPORSched17:30SV STRAELEN - LIPPSTADTSched18:00NITRA - TRENCINSched18:00AL WASL - EMIRATES CLUBSched18:00MONTANA - PFC CSKA SOFIASched18:00ASTERAS TRIPOLIS - APOLLON SMIRNISSched18:00ASK-BSC BRUCK/LEITHA - AUSTRIA LUSTENAUSched18:30DARMSTADT - ARMINIA BIELEFELDSched18:30WAALWIJK - NAC BREDASched18:30POGON SIEDLCE - STAL MIELECSched18:30BOCHUM - DYNAMO DRESDENSched18:30FC COLOGNE - INGOLSTADTSched18:30WERDER BREMEN - HERTHA BERLINSched18:30WOLFSBERGER AC - AUSTRIA KARNTENSched18:30UNION BERLIN - HOLSTEIN KIELSched19:00WURZBURGER KICKERS - MEPPENSched19:00HANSA ROSTOCK - PREUSSEN MUNSTERSched19:00BRAUNSCHWEIG - KAISERSLAUTERNSched19:00SC VERL - BONNER SCSched19:00OREBRO - SIRIUSSched19:00HALMSTADS BK - LANDSKRONASched19:00SPORTFREUNDE LOTTE - CARL ZEISS JENASched19:00MJONDALEN - AALESUNDSched19:00BORUSSIA DORTMUND II - FC KOLN IISched19:00WEHEN - SONNENHOF GROSSASPACHSched19:00HARTBERG - WATTENSSched19:00DEUTSCHLANDSBERGER SC - WIENER NEUSTADTSched19:00KOLDING IF - RANDERS FCSched19:00VOCKLAMARKT - RIEDSched19:00MONACO - ANGERSSched19:00NANTES - NICESched19:20RUCH CHORZOW - ODRA OPOLESched19:30OBERHAUSEN - SV RODINGHAUSENSched19:30AARAU - SCHAFFHAUSENSched19:30DEMIRSPOR - YENI ORDUSPORSched19:30VIKTORIA KOLN 1904 - FC KAAN-MARIENBORN 07Sched19:30SV HORN - SV LAFNITZSched19:30SC WIEDENBRUCK - FORT. DUSSELDORF IISched19:45HSV ODIN 59 - LISSESched19:45ALMERE CITY - DORDRECHTSched19:45VOLENDAM - WILLEM IISched19:45RIJNSBURGSE BOYS - FC OSSSched19:45GO AHEAD EAGLES - EINDHOVENSched19:45SPAKENBURG - DFSSched19:45WESTLANDIA - VV VENLOSched19:45KONINKLIJKE HFC - HARKEMASE BOYSSched19:45DVS 33 - RODA JC KERKRADESched19:45NOORDWIJKERHOUT - SPARTA ROTTERDAMSched19:45VVSB - DE GRAAFSCHAPSched19:45SVV SCHEVENINGEN - CAMBUURSched19:45HELMOND SPORT - FORTUNA SITTARDSched19:45DEN BOSCH - HERACLESSched20:00GRASSHOPPERS - THUNSched20:00CHIASSO - RAPPERSWILSched20:00SERVETTE - KRIENSSched20:00ESPANYOL - EIBARSched20:00EUPEN - TUBIZESched20:00KOZAKKEN BOYS - ONS SNEEKSched20:00WAASLAND BEVEREN - IZEGEMSched20:30TRAPANI - SICULA LEONZIOSched20:30VIRTUS FRANCAVILLA - RIETISched20:30CATANZARO - VIBONESESched20:30JUVE STABIA - POTENZASched20:30ATROMITOS - PAS GIANNINASched20:30WISLA KRAKOW - LECHIA GDANSKSched20:30AC MONOPOLI - RENDESched20:30BISCEGLIE - CASERTANASched20:30HARELBEKE - KORTRIJKSched20:30FREIBURG - SCHALKE 04Sched20:30CREWE ALEXANDRA - MANCHESTER CITY ACADEMYSched20:30BRADFORD CITY - EVERTON ACADEMYSched20:30HANNOVER 96 - HOFFENHEIMSched20:30BAYERN MUNICH - AUGSBURGSched20:45GRANTHAM TOWN - ST. IVES TOWN FCSched20:45SALISBURY CITY - WESTON SUPER MARESched20:45NEEDHAM MARKET - METROPOLITAN POLICESched20:45SHOLING - SLOUGHSched20:45WARRINGTON - CONSETT AFCSched20:45DIDCOT TOWN - HITCHIN TOWNSched20:45HIBERNIAN - ABERDEENSched20:45MILLWALL - FULHAMSched20:45BAMBER BRIDGE - CLEETHORPES TOWNSched20:45BRIGHTLINGSEA REGENT - EGHAM TOWNSched20:45COALVILLE - BUXTON FCSched20:45BRACKLEY TOWN - NUNEATON TOWNSched20:45ARDS - GLENAVONSched20:45COLERAINE - BALLYMENA UNITEDSched20:45DUNGANNON SWIFTS - CRUSADERSSched20:45AFC BOURNEMOUTH - BLACKBURN ROVERSSched20:45EXCELSIOR - NEC NIJMEGENSched20:45PISA - AREZZOSched20:45SWINDON SUPERMARINE - CHIPPENHAM TOWNSched20:45AFC SUDBURY - BOGNOR REGIS TOWNSched20:45EXETER CITY - WEST HAM UNITED ACADEMYSched20:45NEWPORT COUNTY - CHELSEA ACADEMYSched20:45BLYTH SPARTANS - NANTWICH TOWNSched20:45WYCOMBE WANDERERS - NORWICH CITYSched20:45HARROGATE - WREXHAMSched20:45HALIFAX TOWN - AFC FYLDESched20:45EASTLEIGH - BOREHAM WOODSched20:45SALFORD CITY - HARTLEPOOL UNITEDSched20:45BARROW - GATESHEAD FCSched20:45BURTON ALBION - BURNLEYSched20:45GRAZER - VORWARTSSched20:45YEOVIL TOWN - MILTON KEYNES DONSSched20:45BRAINTREE TOWN - LEYTON ORIENTSched20:45BARNET - HAVANT WATERLOOVILLESched20:45BLACKPOOL - QUEENS PARK RANGERSSched20:45PRESTON NORTH END - MIDDLESBROUGHSched20:45ALDERSHOT TOWN - MAIDSTONE UNITEDSched20:45OXFORD UNITED - MANCHESTER CITYSched20:45WOLVERHAMPTON WANDERERS - LEICESTER CITYSched20:45SUTTON UNITED - DOVERSched20:45SOLIHULL MOORS - DAGENHAM AND REDBRIDGESched20:45CHESTERFIELD - MAIDENHEAD UTDSched20:45EBBSFLEET UNITED - BROMLEYSched21:00PERUGIA - CARPISched21:00INTER - FIORENTINASched21:00DUNDALK - DERRY CITYSched21:00SALERNITANA - ASCOLI PICCHIO FC 1898Sched21:00LIVORNO - LECCESched21:00BRESCIA - PALERMOSched21:00CITTADELLA - BENEVENTOSched21:00TOULOUSE - SAINT ETIENNESched21:00MANCHESTER UNITED - DERBY COUNTYSched21:00REAL SOCIEDAD - RAYO VALLECANOSched21:00PESCARA - CROTONESched21:00WEST BROMWICH ALBION - CRYSTAL PALACESched21:00HELLAS VERONA - SPEZIASched22:00COMERCIANTES UNIDOS - SPORT BOYSSched22:00ATLETICO MADRID - HUESCASched00:15FORTALEZA - SAO BENTOSched00:30ACADEMIA CANTOLAO - SPORT HUANCAYOSched02:00PACHUCA - CAFETALEROS DE TAPACHULASched02:00NECAXA - LEONSched02:15NACIONAL - SAN LORENZOSched02:30PONTE PRETA - BRAZIL DE PELOTASSched04:15CLUB TIJUANA - CRUZ AZULSched04:15CF AMERICA - FC JUAREZSched11:00AL KHOR - AL SADD0-0Post11:00AL SAILIYA - LEKHWIYA0-0Post20:30VITERBESE - REGGINA0-0Post20:45NANTWICH TOWN - WARRINGTON0-0Post20:45MATLOCK TOWN - GRANTHAM TOWN0-0Post20:45WITTON ALBION - FARSLEY CELTIC0-0Post20:45HEDNESFORD - BUXTON FC0-0Post



Latest results / Next scheduled matches
L DateHomeScoreAway 
23 Aug 20161-2
30 Aug 20162-1
06 Sep 20160-2
13 Sep 20162-4
19 Sep 20160-1
04 Oct 20164-2
10 Oct 20160-2
18 Oct 20164-1
25 Oct 20161-1
08 Nov 20163-2
15 Nov 20162-3
22 Nov 20162-2
06 Dec 20160-2
14 Dec 20163-1
20 Dec 2016KILMARNOCK U204-1ROSS COUNTY U20
19 Jan 2017ROSS COUNTY U202-1ABERDEEN U20
24 Jan 2017DUNFERMLINE U204-0ROSS COUNTY U20
10 Feb 2017ROSS COUNTY U202-2ST. JOHNSTONE U20
14 Feb 2017PATRICK THISTLE U202-6ROSS COUNTY U20
20 Feb 2017ROSS COUNTY U204-1HEARTS U20
27 Feb 2017DUNDEE FC U200-1ROSS COUNTY U20
03 Mar 2017ROSS COUNTY U201-1CELTIC U20
07 Mar 2017ROSS COUNTY U201-0MOTHERWELL U20
14 Mar 2017ST. MIRREN U201-3ROSS COUNTY U20
21 Mar 2017ROSS COUNTY U202-0FALKIRK U20
28 Mar 2017RANGERS FC U201-1ROSS COUNTY U20
03 Apr 2017ROSS COUNTY U201-0INVERNESS U20
06 Apr 2017ROSS COUNTY U201-0ST. MIRREN U20
10 Apr 2017ABERDEEN U200-1ROSS COUNTY U20
18 Apr 2017ROSS COUNTY U202-0HIBERNIAN U20
25 Apr 2017DUNDEE UNITED U202-2ROSS COUNTY U20
01 May 2017ROSS COUNTY U201-2HAMILTON ACADEMICAL U20
R115 Aug 2017ROSS COUNTY U202-1FORFAR ATHLETIC
22 Aug 2017ABERDEEN U202-2ROSS COUNTY U20
R202 Sep 2017RAITH ROVERS4-0ROSS COUNTY U20
05 Sep 2017ROSS COUNTY U202-3PATRICK THISTLE U20
19 Sep 2017ROSS COUNTY U204-2FALKIRK U20
26 Sep 2017ROSS COUNTY U200-3HIBERNIAN U20
04 Oct 2017DUNDEE FC U202-0ROSS COUNTY U20
10 Oct 2017ROSS COUNTY U204-2HAMILTON ACADEMICAL U20
17 Oct 2017ST. JOHNSTONE U202-3ROSS COUNTY U20
01 Nov 2017ROSS COUNTY U204-3HEARTS U20
07 Nov 2017ST. MIRREN U204-2ROSS COUNTY U20
14 Nov 2017ROSS COUNTY U203-2DUNDEE UNITED U20
21 Nov 2017ROSS COUNTY U204-3MOTHERWELL U20
28 Nov 2017KILMARNOCK U201-1ROSS COUNTY U20
05 Dec 2017ROSS COUNTY U201-4DUNDEE FC U20
18 Dec 2017HEARTS U204-1ROSS COUNTY U20
30 Jan 2018HIBERNIAN U201-0ROSS COUNTY U20
15 Feb 2018FALKIRK U201-1ROSS COUNTY U20
21 Feb 2018MOTHERWELL U201-2ROSS COUNTY U20
06 Mar 2018ROSS COUNTY U204-1ST. JOHNSTONE U20
12 Mar 2018PATRICK THISTLE U201-1ROSS COUNTY U20