09:30SYDNEY FC - ADELAIDE UNITEDSched12:00SPARTAK MOSCOW U19 - MARIBOR U19Sched12:00BESIKTAS U19 - FC PORTO U19Sched13:00OBOD - SHORTAN GUZOR0-3Fin14:00AS GABES - US MONASTIRSched14:00CLUB OLIMPIQUE DE MEDENINE - ETOILE METLAOUISched14:00SSC NAPOLI U19 - SHAKHTAR DONETSK U19Sched14:00ESPERANCE - STADE GABESIENSched15:00MONACO U19 - RASENBALLSPORT LEIPZIG U19Sched15:00APOEL NICOSIA U19 - REAL MADRID U19Sched16:00AJAX U19 - LEGIA WARSZAWA U19Sched17:00CAPE TOWN CITY FC - BAROKA FCSched17:00NITRA U19 - SHAKHTYOR SOLIGORSK U19Sched17:00EL ETTEHAD EL SAKANDARY - TANTASched17:30PODBESKIDZIE BIELSKO-BIALA - STAL MIELECSched17:55HIK - SILKEBORGSched18:00SALZBURG U19 - SPARTA PRAGUE U19Sched18:00BESIKTAS - FC PORTOSched18:00SPARTAK MOSCOW - MARIBORSched18:30BIDVEST WITS - MAMELODI SUNDOWNS FCSched18:30ORLANDO PIRATES - LAMONTVILLE GOLDEN ARROWSSched18:30AJAX - BORUSSIA MONCHENGLADBACHSched19:00ETOILE DU SAHEL - STADE TUNISIENSched20:45SUTTON UNITED - TORQUAY UNITEDSched20:45DAGENHAM AND REDBRIDGE - DOVERSched20:45HARTLEPOOL UNITED - HALIFAX TOWNSched20:45MAIDSTONE UNITED - BOREHAM WOODSched20:45WREXHAM - SOLIHULL MOORSSched20:45MACCLESFIELD TOWN - TRANMERE ROVERSSched20:45LEYTON ORIENT - CHESTER FCSched20:45GRIMSBY TOWN - SWINDON TOWNSched20:45CHELTENHAM TOWN - CAMBRIDGE UNITEDSched20:45ACCRINGTON STANLEY - WYCOMBE WANDERERSSched20:45CHESTERFIELD - FOREST GREEN ROVERSSched20:45BROMLEY - ALDERSHOT TOWNSched20:45NEWPORT COUNTY - BARNETSched20:45PORT VALE - MANSFIELD TOWNSched20:45WOKING - EBBSFLEET UNITEDSched20:45DUNGANNON SWIFTS - CRUSADERSSched20:45COLERAINE - ARDSSched20:45HAVANT WATERLOOVILLE - CHELMSFORDSched20:45STEVENAGE - COVENTRY CITYSched20:45DUNFERMLINE ATHLETIC - GREENOCK MORTONSched20:45QUEEN OF SOUTH - MONTROSESched20:45INVERNESS CT - BRECHIN CITYSched20:45EAST THURROCK UNITED - GLOUCESTER CITYSched20:45BOGNOR REGIS TOWN - OXFORD CITYSched20:45AFC FYLDE - GUISELEYSched20:45GATESHEAD FC - BARROWSched20:45TELFORD - TAMWORTHSched20:45KIDDERMINSTER HARRIERS - NORTH FERRIBY UNITEDSched20:45BRAINTREE TOWN - TRURO CITYSched20:45DARTFORD - WEALDSTONESched20:45EASTLEIGH - MAIDENHEAD UTDSched20:45CHARLTON ATHLETIC - ROCHDALESched20:45YEOVIL TOWN - NOTTS COUNTYSched20:45BRISTOL CITY - PRESTON NORTH ENDSched20:45SHEFFIELD UNITED - FULHAMSched20:45MILLWALL - HULL CITYSched20:45BRENTFORD - BURTON ALBIONSched20:45BARNSLEY - CARDIFF CITYSched20:45DERBY COUNTY - QUEENS PARK RANGERSSched20:45BORUSSIA DORTMUND - TOTTENHAM HOTSPURSched20:45MANCHESTER CITY - FEYENOORDSched20:45SEVILLA - LIVERPOOLSched20:45SSC NAPOLI - SHAKHTAR DONETSKSched20:45MONACO - RASENBALLSPORT LEIPZIGSched20:45APOEL NICOSIA - REAL MADRIDSched20:45ASTON VILLA - SUNDERLANDSched20:45NOTTINGHAM FOREST - NORWICH CITYSched20:45OLDHAM ATHLETIC - AFC WIMBLEDONSched20:45MILTON KEYNES DONS - SOUTHEND UNITEDSched20:45MORECAMBE - CREWE ALEXANDRASched20:45LUTON TOWN - CARLISLE UNITEDSched20:45COLCHESTER UNITED - LINCOLNSched20:45WIGAN ATHLETIC - DONCASTER ROVERSSched20:45BURY - SHREWSBURY TOWNSched20:45CRAWLEY TOWN - EXETER CITYSched20:45PLYMOUTH ARGYLE - NORTHAMPTON TOWNSched20:45WALSALL - FLEETWOOD TOWNSched20:45BLACKPOOL - GILLINGHAMSched20:45PETERBOROUGH UNITED - PORTSMOUTHSched20:45OXFORD UNITED - BLACKBURN ROVERSSched20:45BRADFORD CITY - SCUNTHORPE UNITEDSched21:00BARRACAS CENTRAL - TRISTAN SUAREZSched21:00BOLTON WANDERERS - READINGSched21:00CA FENIX - ATLANTASched23:00SANTA CRUZ - JUVENTUDESched01:05CA TALLERES REMEDIOS DE ESCALADA - CLUB ATLETICO ESTUDIANTESSched01:15LIBERTAD - INDEPENDIENTESched02:00COLUMBUS CREW - TORONTO FCSched02:00DEPORTIVA CARMELITA - CLUB SPORT HEREDIANOSched03:30HOUSTON DYNAMO - SEATTLE SOUNDERSSched04:06PACHUCA - ATLANTESched16:00UNIAO FLAMENGO SANTOS - BOTSWANA DEF. FORCE XI0-0Intr19:00CELTIC U20 - PATRICK THISTLE U200-0Post



Latest results / Next scheduled matches
L DateHomeScoreAway 
19 Feb 201619:00
27 Feb 201623:00
05 Mar 201623:00
13 Mar 2016CRUZ AZUL HIDALGO19:00
19 Mar 201623:00
25 Mar 201623:30
03 Apr 201600:00
10 Apr 201619:00
16 Apr 201623:00IRAPUATO
LAA17 Jul 20162-0MERIDA FC
LAA24 Jul 2016CELAYA3-0
LAA31 Jul 20163-3UAG TECOS
LAA07 Aug 2016ALTAMIRA3-4
LAA14 Aug 20161-1LEONES NEGROS
LAA20 Aug 20161-0
LAA28 Aug 20162-2TAMPICO MADERO
LAA04 Sep 2016LOBOS BUAP1-0
LAA11 Sep 20160-0
LAA25 Sep 20162-1
LAA01 Oct 20163-2
LAA16 Oct 2016DORADOS CULIACAN2-0
LAA23 Oct 20161-2ALEBRIJES OAXACA
LAA29 Oct 2016CORRECAMINOS1-1
LAA06 Nov 20161-3CLUB ZACATEPEC
LAA12 Nov 2016ATLANTE5-0
ACL07 Jan 2017MERIDA FC2-0LOROS DE COLIMA
ACL11 Jan 2017LOROS DE COLIMA1-1CELAYA
ACL14 Jan 2017MINEROS DE ZACATECAS2-2LOROS DE COLIMA
ACL22 Jan 2017LOROS DE COLIMA2-1ALTAMIRA
ACL29 Jan 2017LEONES NEGROS1-0LOROS DE COLIMA
ACL05 Feb 2017LOROS DE COLIMA0-1MURCIELAGOS FC
ACL08 Feb 2017TAMPICO MADERO2-0LOROS DE COLIMA
ACL12 Feb 2017LOROS DE COLIMA1-0LOBOS DE LA BUAP
ACL18 Feb 2017UA ESTADOS DE MEXICO3-1LOROS DE COLIMA
ACL26 Feb 2017LOROS DE COLIMA0-1DEPORTIVO TEPIC
ACL05 Mar 2017FC JUAREZ2-1LOROS DE COLIMA
ACL12 Mar 2017LOROS DE COLIMA0-1CIMARRONES DE SONORA
ACL19 Mar 2017LOROS DE COLIMA1-2DORADOS
ACL26 Mar 2017ALEBRIJES OAXACA3-1LOROS DE COLIMA
ACL02 Apr 2017LOROS DE COLIMA3-1CORRECAMINOS DE LA UAT
ACL09 Apr 2017CLUB ZACATEPEC4-3LOROS DE COLIMA
ACL16 Apr 2017LOROS DE COLIMA2-0ATLANTE
12 Aug 2017LOROS DE COLIMA3-0TECOS
18 Aug 2017LEON II0-3LOROS DE COLIMA
26 Aug 2017LOROS DE COLIMA5-2REYNOSA FC
03 Sep 2017GAVILANES FC MATAMOROS2-0LOROS DE COLIMA
09 Sep 2017LOROS DE COLIMA2-1CD TEPATITLAN DE MORELOS
19 Sep 2017DEPORTIVO TEPIC0-0LOROS DE COLIMA