10:30PS TNI - PSIS0-1Fin12:05RENOFA YAMAGUCHI - MACHIDA ZELVIA0-1Fin12:30SUWON - JEJU UNITED1-1Fin(Pe)13:00OFSPOR - ELAZIZ BELEDIYESPOR4-0Fin13:00OSMANIYESPOR - VANSPOR1-5Fin13:00ERZINCAN REFAHIYESPOR - NILUFER BELEDIYE3-0Fin13:00PAZARSPOR - SULTANBEYLI BELEDIYESPOR3-2Fin13:00PAYAS BELEDIYESPOR 1975 - CORUM BELEDIYESPOR3-2Fin13:00FATSA BELEDIYESPOR - CIZRESPOR0-0Fin13:00GUMUSHANESPOR - SAKARYASPOR0-2Fin13:00KARAKOPRU BELEDIYESPOR - KOZAN BELEDIYESPOR1-3Fin13:00D.BAKIR DISKI - NIGDE BELEDIYESPOR0-1Fin13:00GAZIANTEPSPOR - KECIORENGUCU0-1Fin13:00TRABZON DUZYURTSPOR - YOMRASPOR1-0Fin13:004 EYLUL BELEDIYE SIVAS - MENEMEN BELEDIYESPOR2-3Fin13:30NEVSEHIRSPOR GENCLIK - TIRE 1922 SPOR3-3Fin13:30YENI ALTINDAG BELEDIYESPOR - TEKIROVA BELEDIYE3-1Fin13:30ERBAASPOR - ERZIN BELEDIYESPOR0-0Fin13:30KIRSEHIR BELEDIYESPOR - ALIBEYKOY2-1Fin13:30BUGSASSPOR - FATIH KARAGUMRUK1-4Fin13:30ZONGULDAK KOMURSPOR - TOKATSPOR0-0Fin13:30KASTAMONUSPOR - BAYRAMPASA1-1Fin13:30ANKARADEMISPOR - HACETTEPE SPOR KULUBU1-1Fin13:30ETIMESGUT BELEDIYESPOR - ANADOLU SELCUKLUSPOR2-0Fin14:00PENDIKSPOR - BANDIRMASPORSched14:00KIRKLARELISPOR - DARICA GENCLERBIRLIGI0-1Fin14:00SILE YILDIZSPOR - TEPECIKSPOR4-0Fin14:00CATALCASPOR - YENI ORDUSPOR0-4Fin14:00BODRUMSPOR - SAMSUNSPOR0-2Fin14:00MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYESPOR - URFASPOR3-0Fin14:00SANCAKTEPESPOR - MANISASPORSched14:00EYUPSPOR - USAKSPORSched14:00INEGOLSPOR - SARIYERSched16:00DELHI DYNAMOS FC - ATLETICO DE KOLKATASched17:00ZORKY KRANOGORSK - KALUGASched17:00EBRO - LLEIDA ESPORTIUSched17:00ZALGIRIS VILNIUS - LIETAVA JONAVASched17:00DEPORTIVO LA GUAIRA - ACADEMIA PUERTO CABELLOSched17:00TORPEDO KUTAISI - LOKOMOTIV TBLISISched18:30GIANA ERMINIO - RAVENNASched18:30TERAMO - FANOSched18:30GUBBIO - FERMANASched18:30TORPEDO MOSCOW - KHIMKI IISched18:30BARCELONA (W) - GLASGOW CITY (W)Sched18:30LINKOEPINGS FC (W) - PARIS SAINT GERMAIN (W)Sched18:30LSK KVINNER (W) - BRONDBY (W)Sched18:30TERNANA - ALBINOLEFFESched18:30SUDTIROL - TRIESTINASched18:30SAMBENEDETTESE - IMOLESE CALCIOSched18:30FERALPISALO - RIMINISched18:30VIS PESARO - PORDENONE CALCIOSched18:30RENATE - VIRTUS VERONASched19:00FC ZUERICH FRAUEN (W) - BAYERN MUNICH (W)Sched19:00VFL WOLFSBURG (W) - ATLETICO MADRID (W)Sched19:00AJAX (W) - OLIMPIQUE LYONNAIS (W)Sched19:00FC GERMANIA EGESTORF-LANGREDER - BSV REHDENSched20:00KOPER - OLIMPIJA LJUBLJANASched20:00LUGO - ALCORCONSched20:15U. MUTILVERA - VILLANOVENSESched20:30ALBISSOLA - PISTOIESESched20:30NOVARA - PRO PATRIASched20:30SIENA - CUNEOSched20:30BASSANO VIRTUS - MONZASched20:30OLBIA - ALESSANDRIASched20:30SANT ANDREU - CD CALAHORRASched20:30RACING SANTANDER - LOGRONESSched20:30PIACENZA - CARRARESESched20:30PISA - PRO PIACENZASched20:30POTENZA - REGGINASched20:35CHELSEA LADIES (W) - FIORENTINA (W)Sched20:45LA HOYA LORCA - LEONESASched20:45MELILLA - ONTINYENSched20:45TNS - LLANDUDNO FCSched21:00ZARAGOZA - CADIZSched21:30ATLETICO VENEZUELA - TRUJILLANOS FCSched21:30ESTUDIANTES DE CARACAS - PORTUGUESA FCSched22:00ZULIA - CARACASSched22:00MUNICIPAL PEREZ ZELEDON - UNIVERSIDAD DE COSTA RICASched22:00DEPORTIVO LARA - MINEROS DE GUAYANASched23:00DEPORTIVA CARMELITA - SAN CARLOSSched23:00TACHIRA - ARAGUA FCSched23:00ATLETICO HUILA - ATLETICO BUCARAMANGASched23:00PANAMA (W) - JAMAICA (W)Sched23:05LIMON - GRECIASched23:30PASAQUINA - MUNICIPAL LIMENOSched00:00MONAGAS SC - DEPORTIVO ANZOATEGUISched00:00ZAMORA FC - ESTUDIANTES MERIDASched01:00CARABOBO FC - METROPOLITANOS FCSched01:00LA EQUIDAD - TOLIMASched01:00ATLETICO JUNIOR - PATRIOTASSched01:30ORLANDO CITY - SEATTLE SOUNDERSSched01:30DC UNITED - TORONTO FCSched02:00CANADA (W) - USA (W)Sched02:30CHALATENANGO - CD FASSched02:45CORINTHIANS - CRUZEIROSched03:00CHICO FC - CD JAGUARESSched03:00INDEPENDIENTE MEDELLIN - ALIANZA PETROLERASched03:00CD MOTAGUA - CD VIDASched03:00ISIDRO METAPAN - CD AUDAZSched03:00ONCE CALDAS - SANTA FESched03:00LUIS ANGEL FIRPO - CD SONSONATESched03:30ALIANZA FC - JOCORO FCSched04:00C.S. CARTAGINES - CLUB SPORT HEREDIANOSched04:00VANCOUVER WHITECAPS - SPORTING KANSAS CITYSched04:05LD ALAJUELENSE - SANTOS DE GUAPILLESSched15:00VIRTUS FRANCAVILLA - VITERBESE0-0Post16:30MOTEMA PEMBE - NYUKI0-0Post16:30V. CLUB - MOTEMA PEMBE0-0Post20:30PRO VERCELLI - ENTELLA0-0Post20:45MERSTHAM - WORTHING0-0Post22:00ALFREDO SALINAS - CARLOS MANNUCCI2-1Intr22:00ALFREDO SALINAS - CARLOS MANNUCCI2-1Intr

KOLOMNA



Latest results / Next scheduled matches
L DateHomeScoreAway 
3W18 Jul 2013ZNAMYA0-0KOLOMNA
3W24 Jul 2013KOLOMNA0-0FC RUS SAINT PETERSBURG
3W27 Jul 2013KOLOMNA3-0SEVER MURMANSK
3W04 Aug 2013DNEPR2-1KOLOMNA
3W07 Aug 2013LOKOMOTIV MOSCOW 22-2KOLOMNA
3W15 Aug 2013KOLOMNA0-2FC DOLGOPRUDNY
3W18 Aug 2013KOLOMNA1-0STROGINO
3W25 Aug 2013PSKOV 7471-0KOLOMNA
3W28 Aug 2013TOSNO4-1KOLOMNA
3W07 Sep 2013KOLOMNA1-0ZENIT ST. PETERSBURG II
3W14 Sep 2013TEKSTILSHCHIK IVANOVO4-1KOLOMNA
3W17 Sep 2013TORPEDO VLADIMIR4-1KOLOMNA
3W24 Sep 2013KOLOMNA2-1VOLGA TVER
3W27 Sep 2013KOLOMNA0-1KHIMKI
3W04 Oct 2013SPARTAK KOSTROMA3-0KOLOMNA
3W07 Oct 2013FC VOLOGDA0-1KOLOMNA
3W14 Oct 2013KOLOMNA1-0SPARTAK KOSTROMA
3W17 Oct 2013KOLOMNA3-1FC VOLOGDA
3W24 Oct 2013VOLGA TVER4-1KOLOMNA
3W27 Oct 2013KHIMKI6-1KOLOMNA
3W02 Nov 2013KOLOMNA2-1TEKSTILSHCHIK IVANOVO
3W05 Nov 2013KOLOMNA3-3TORPEDO VLADIMIR
3W22 Apr 2014ZENIT ST. PETERSBURG II2-0KOLOMNA
3W28 Apr 2014KOLOMNA1-1PSKOV 747
3W01 May 2014KOLOMNA0-2TOSNO
3W07 May 2014FC DOLGOPRUDNY1-0KOLOMNA
3W10 May 2014STROGINO2-0KOLOMNA
3W16 May 2014KOLOMNA0-3DNEPR
3W19 May 2014KOLOMNA2-4LOKOMOTIV MOSCOW 2
3W24 May 2014FC RUS SAINT PETERSBURG0-3KOLOMNA
3W27 May 2014SEVER MURMANSK2-0KOLOMNA
3W05 Jun 2014KOLOMNA1-0ZNAMYA
3W12 Jul 2014FC DOLGOPRUDNY2-0KOLOMNA
3W18 Jul 2014KOLOMNA1-5ZENIT ST. PETERSBURG II
3W25 Jul 2014PSKOV 7474-1KOLOMNA
3W02 Aug 2014KOLOMNA1-0SATURN RAMENSKOYE
3W08 Aug 2014DNEPR0-0KOLOMNA
3W16 Aug 2014KOLOMNA2-1
3W22 Aug 2014STROGINO2-0KOLOMNA
3W28 Aug 2014KOLOMNA0-1SPARTAK KOSTROMA
R6431 Aug 2014KOLOMNA1-4TOSNO
3W04 Sep 2014KHIMKI0-0KOLOMNA
3W11 Sep 2014KOLOMNA3-3TEKSTILSHCHIK IVANOVO
3W17 Sep 2014SPARTAK MOSCOW 22-1KOLOMNA
3W23 Sep 2014KOLOMNA1-2
3W29 Sep 2014ZNAMYA0-2KOLOMNA
3W05 Oct 2014KOLOMNA3-1VOLGA TVER
3W11 Oct 2014KOLOMNA0-2TORPEDO VLADIMIR
3W17 Oct 2014ZENIT ST. PETERSBURG II2-0KOLOMNA
3W10 Apr 2015KOLOMNA0-1STROGINO
3W17 Apr 2015SPARTAK KOSTROMA1-2KOLOMNA
3W24 Apr 2015KOLOMNA1-3KHIMKI
3W30 Apr 2015TEKSTILSHCHIK4-1KOLOMNA
3W06 May 2015KOLOMNA0-6SPARTAK MOSCOW II
3W12 May 2015SOLARIS MOSCOW3-0KOLOMNA
3W18 May 2015KOLOMNA3-1ZNAMYA
3W24 May 2015VOLGA TVER3-0KOLOMNA
3W30 May 2015TORPEDO VLADIMIR4-0KOLOMNA
3W05 Jun 2015KOLOMNA2-2FC DOLGOPRUDNY
3W20 Jul 2015VOLGA TVER4-2KOLOMNA
3W28 Jul 2015KOLOMNA2-3DOMODEDOVO MOSCOW
3W04 Aug 2015TEKSTILSHCHIK4-1KOLOMNA
3W12 Aug 2015KOLOMNA1-2KHIMKI
3W18 Aug 2015DINAMO ST PETERSBURG3-0KOLOMNA
3W25 Aug 2015KOLOMNA1-3TORPEDO VLADIMIR
3W01 Sep 2015SPARTAK KOSTROMA3-0KOLOMNA
IFC07 Sep 2015FC UFA8-0KOLOMNA
3W15 Sep 2015KOLOMNA2-1DNEPR
3W21 Sep 2015STROGINO2-0KOLOMNA
3W27 Sep 2015KOLOMNA0-3PSKOV 747
3W01 Oct 2015KARELIA PETROZAVODSK2-0KOLOMNA
3W05 Oct 2015KOLOMNA1-3SOLARIS MOSCOW
3W11 Oct 2015FC DOLGOPRUDNY5-0KOLOMNA
3W17 Oct 2015KOLOMNA2-0ZNAMYA
3W21 Oct 2015DOMODEDOVO MOSCOW3-0KOLOMNA
3W26 Oct 2015KOLOMNA0-2TEKSTILSHCHIK
3W01 Nov 2015KHIMKI1-1KOLOMNA
3W08 Nov 2015KOLOMNA0-1DINAMO ST PETERSBURG
3W10 Apr 2016TORPEDO VLADIMIR2-1KOLOMNA
3W16 Apr 2016KOLOMNA1-2SPARTAK KOSTROMA
3W24 Apr 2016DNEPR1-0KOLOMNA
3W30 Apr 2016KOLOMNA0-0STROGINO
3W05 May 2016PSKOV 7472-1KOLOMNA
3W11 May 2016KOLOMNA1-2KARELIA PETROZAVODSK
3W16 May 2016SOLARIS MOSCOW4-1KOLOMNA
3W20 May 2016KOLOMNA0-3FC DOLGOPRUDNY
3W26 May 2016ZNAMYA1-1KOLOMNA
3W31 May 2016KOLOMNA0-3VOLGA TVER
3W20 Jul 2016KOLOMNA2-2PSKOV 747
3W28 Jul 2016KOLOMNA1-3DNEPR
3W04 Aug 2016STROGINO0-0KOLOMNA
3W11 Aug 2016KOLOMNA2-1SOLARIS MOSCOW
3W18 Aug 2016ZNAMYA1-0KOLOMNA
3W28 Aug 2016KOLOMNA3-3TEKSTILSHCHIK
3W02 Sep 2016DOMODEDOVO MOSCOW1-0KOLOMNA
3W10 Sep 2016KOLOMNA0-0TORPEDO VLADIMIR
3W18 Sep 20161-1KOLOMNA
3W25 Sep 2016KOLOMNA0-4DINAMO ST PETERSBURG
3W02 Oct 2016FC DOLGOPRUDNY1-1KOLOMNA
3W09 Oct 2016KOLOMNA1-1VOLGA TVER
3W16 Oct 2016SPARTAK KOSTROMA3-0KOLOMNA
3W23 Oct 2016DNEPR1-1KOLOMNA
3W30 Oct 2016KOLOMNA2-0STROGINO
3W07 Nov 2016SOLARIS MOSCOW6-0KOLOMNA