17:00NFA KAUNAS - FK UTENIS UTENASched18:00FC ROSKILDE - SKIVESched19:00SUDUVA - KLAIPEDOS ATLANTASSched20:00MANCHESTER CITY (W) - FORTUNA HJOERRING (W)Sched20:00FC VIITORUL CONSTANTA - ASTRA GIURGIUSched20:45REGGIANA - PORDENONE CALCIOSched01:10GENERAL DIAZ - SOL DE AMERICASched02:30EMELEC - DEPORTIVO CUENCASched09:30CHARLESTOWN CITY BLUES - MAITLAND0-0Post

Spain : Primera Division

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
31/03ESPANYOL21:45REAL BETIS
01/04REAL SOCIEDAD19:30LEGANES
01/04MALAGA21:45ATLETICO MADRID
01/04OSASUNA17:15ATHLETIC BILBAO
01/04VILLARREAL14:00EIBAR
02/04VALENCIA19:30DEPORTIVO LA CORUNA
02/04GRANADA21:45BARCELONA
02/04REAL MADRID17:15ALAVES
02/04SEVILLA13:00SPORTING GIJON
03/04CELTA VIGO21:45LAS PALMAS
04/04ATLETICO MADRID22:30REAL SOCIEDAD
04/04ATHLETIC BILBAO20:30ESPANYOL
04/04REAL BETIS22:30VILLARREAL
05/04LEGANES22:30REAL MADRID
05/04DEPORTIVO LA CORUNA21:30GRANADA
05/04ALAVES21:30OSASUNA
05/04SPORTING GIJON21:30MALAGA
05/04BARCELONA20:30SEVILLA
06/04VALENCIA22:30CELTA VIGO
06/04EIBAR20:30LAS PALMAS
07/04VILLARREAL21:45ATHLETIC BILBAO
08/04MALAGA21:45BARCELONA
08/04ESPANYOL14:00ALAVES
08/04SEVILLA19:30DEPORTIVO LA CORUNA
08/04REAL MADRID17:15ATLETICO MADRID
09/04OSASUNA19:30LEGANES
09/04LAS PALMAS21:45REAL BETIS
09/04GRANADA13:00VALENCIA
09/04CELTA VIGO17:15EIBAR

Spain : Secunda Division

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
25/03OVIEDO2-0GIRONA
25/03MALLORCA1-1LEVANTE
25/03ALMERIA3-1ALCORCON
25/03NUMANCIA0-0RAYO VALLECANO
25/03VALLADOLID1-2GIMNASTIC
26/03MIRANDES1-3HUESCA
26/03ELCHE0-3ZARAGOZA
26/03REUS0-0UCAM MURCIA
26/03GETAFE2-0LUGO
26/03SEVILLA B1-0CORDOBA
26/03CADIZ0-1TENERIFE
31/03ALCORCON21:00MALLORCA
01/04UCAM MURCIA19:00CADIZ
01/04GIRONA21:30RAYO VALLECANO
01/04HUESCA19:00GETAFE
01/04LEVANTE17:00MIRANDES
02/04ZARAGOZA21:30VALLADOLID
02/04TENERIFE19:00OVIEDO
02/04CORDOBA19:00ELCHE
02/04LUGO17:00REUS
02/04GIMNASTIC13:00ALMERIA
03/04SEVILLA B21:00NUMANCIA
07/04MIRANDES21:00ALCORCON
08/04GETAFE19:00LEVANTE
08/04RAYO VALLECANO21:30TENERIFE
08/04CADIZ19:00LUGO
08/04MALLORCA17:00GIMNASTIC
09/04REUS19:00HUESCA
09/04ALMERIA21:30ZARAGOZA
09/04OVIEDO19:00UCAM MURCIA
09/04NUMANCIA19:00GIRONA
09/04VALLADOLID13:00CORDOBA
09/04ELCHE17:00SEVILLA B