12:00SIBIR NOVOSIBIRSK - TYUMEN0-169'12:00FAGIANO OKAYAMA FC - FC GIFU0-066'12:00FC ROTOR VOLGOGRAD II - SATURN RAMENSKOYE1-269'12:00URAL II - NOSTA NOVOTROITSK1-066'12:00HOANG ANH GIA LAI - DA NANG1-063'12:00GAMBA OSAKA - CEREZO OSAKA1-063'12:00ELAZIGSPOR - ADANASPOR2-262'12:00KURESSARE - NOMME JK KALJU0-272'12:00TULEVIK VILJANDI - FLORA TALLINN0-471'12:30STOMIL OLSZTYN - PUSZCZA NIEPOLOMICE1-0Half Time12:30GENCLERBIRLIGI - OSMANLISPOR FK0-1Half Time12:30KARABUKSPOR - BURSASPOR1-2Half Time12:45SIAM NAVY FC - AIR FORCE CENTRAL FC0-041'13:00CHERNOMORETS ODESSA - ALEKSANDRIYA0-225'13:00THAN QUANG NINH - NAM DINH0-027'13:00UBON UMT FC - CHAINAT FC0-026'13:00STAL DNEPRODZERZHINSK - ZIRKA0-025'13:00OLIMPIA GRUDZIADZ - CHOJNICZANKA CHOJNICE0-024'13:00GAZOVIK ORENBURG - DINAMO ST PETERSBURG0-127'13:00EIBAR - GETAFE0-125'13:00FC LUCH MINSK - FK SLUTSKSAKHAR0-07'13:00SANDHAUSEN - DARMSTADT1-026'13:00JAHN REGENSBURG - ST. PAULI2-026'13:00FC YENISEY KRASNOYARSK - TOMSK0-025'13:00UNION BERLIN - FC HEIDENHEIM0-026'13:00KOLDING IF - KJELLERUP1-126'13:00B 93 COPENHAGEN - HIK1-127'13:00KOLDING Q (W) - BRONDBY (W)1-022'13:00VSK AARHUS (W) - ODENSE Q (W)0-024'13:00KALUGA - ZORKY KRANOGORSK0-027'13:00KOLOMNA - TORPEDO VLADIMIR0-124'13:00TRONDHEIMS-OERN (W) - ROEA (W)1-027'13:00PSKOV 747 - ZNAMYA0-026'07:30ADELAIDE RAIDERS - SALISBURY UNITED0-0Post16:30 - V. CLUB0-0Post18:30LIVERPOOL (W) - MANCHESTER CITY (W)0-0Post

Serbia : Super Liga

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 

Serbia : Prva Liga

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
11/04PROLETER3-0DINAMO VRANJE
11/04FK SLOBODA UZICE5-1CSK PIVARA CELAREVO
11/04BEZANIJA2-1TSC BACKA TOPOLA
11/04INDJIJA3-1JAGODINA
11/04TELEOPTIK4-0FK SINDELIC BEOGRAD
11/04FK RADNICKI 19232-0NOVI PAZAR
11/04TEMNIC 19241-0FK METALAC
11/04RADNICKI PIROT0-0BUDUCNOST DOBANOVCI
15/04JAGODINA0-2FK SLOBODA UZICE
15/04NOVI PAZAR1-2TELEOPTIK
15/04FK METALAC2-1RADNICKI PIROT
15/04DINAMO VRANJE3-1BEZANIJA
15/04BUDUCNOST DOBANOVCI1-3PROLETER
15/04TSC BACKA TOPOLA3-0FK RADNICKI 1923
15/04FK SINDELIC BEOGRAD0-1INDJIJA
15/04CSK PIVARA CELAREVO2-2TEMNIC 1924
20/04TELEOPTIK2-2FK RADNICKI 1923
21/04PROLETER17:00FK METALAC
21/04TEMNIC 192417:00JAGODINA
21/04FK SLOBODA UZICE17:00FK SINDELIC BEOGRAD
22/04BEZANIJA17:00BUDUCNOST DOBANOVCI
22/04RADNICKI PIROT17:00CSK PIVARA CELAREVO
22/04DINAMO VRANJE17:00TSC BACKA TOPOLA
23/04INDJIJA17:00NOVI PAZAR
28/04CSK PIVARA CELAREVO17:30PROLETER
28/04FK SINDELIC BEOGRAD17:30TEMNIC 1924
28/04TSC BACKA TOPOLA17:30TELEOPTIK
28/04JAGODINA17:30RADNICKI PIROT
28/04BUDUCNOST DOBANOVCI17:30DINAMO VRANJE
28/04NOVI PAZAR17:30FK SLOBODA UZICE
28/04FK RADNICKI 192317:30INDJIJA
28/04FK METALAC17:30BEZANIJA