20:45NORWAY (W) - DENMARK (W)0-186'20:45BELGIUM (W) - NETHERLANDS (W)1-284'21:05FINN HARPS - DERRY CITY0-069'

Russia : Premier League

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
15/07URAL1-1FK ROSTOV
15/07ANZHI MAKHACHKALA1-3CSKA MOSCOW
15/07TOSNO0-1FC UFA
16/07TEREK GROZNY1-0AMKAR PERM
16/07SKA KHABAROVSK0-2ZENIT ST. PETERSBURG
16/07RUBIN KAZAN1-2FC KRASNODAR
18/07LOKOMOTIV MOSCOW1-0ARSENAL TULA
18/07DINAMO MOSCOW2-2SPARTAK MOSCOW
21/07ANZHI MAKHACHKALA1-0AMKAR PERM
21/07CSKA MOSCOW1-3LOKOMOTIV MOSCOW
22/07FC KRASNODAR2-0TOSNO
22/07ZENIT ST. PETERSBURG2-1RUBIN KAZAN
23/07DINAMO MOSCOW0-1URAL
23/07FK ROSTOV0-1TEREK GROZNY
23/07FC UFA0-0SPARTAK MOSCOW
24/07ARSENAL TULA1-0SKA KHABAROVSK
29/07TEREK GROZNY20:00DINAMO MOSCOW
29/07RUBIN KAZAN17:30ARSENAL TULA
29/07URAL15:00FC UFA
29/07CSKA MOSCOW15:00SKA KHABAROVSK
30/07TOSNO20:00ZENIT ST. PETERSBURG
30/07LOKOMOTIV MOSCOW17:30ANZHI MAKHACHKALA
30/07AMKAR PERM15:00FK ROSTOV
31/07SPARTAK MOSCOW19:30FC KRASNODAR

Russia : First Division

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
15/07FAKEL VORONEZH2-2SHINNIK YAROSLAVL
15/07BALTIKA0-0SIBIR NOVOSIBIRSK
15/07KUBAN KRASNODAR0-1KHIMKI
15/07FC ROTOR VOLGOGRAD1-2VOLGAR GAZPROM
15/07VOLGA OLYMPIEC NIZHNY0-0KRYLYA SOVETOV SAMARA
15/07FC YENISEY KRASNOYARSK3-1TYUMEN
15/07LUCH ENERGIYA VLADIVOSTOK3-0TOMSK
15/07AVANGARD KURSK2-1SPARTAK TAMBOV
15/07SPARTAK MOSCOW II1-0GAZOVIK ORENBURG
16/07ZENIT ST. PETERSBURG 20-1DINAMO ST PETERSBURG
22/07SPARTAK TAMBOV3-0SPARTAK MOSCOW II
22/07GAZOVIK ORENBURG0-1BALTIKA
22/07VOLGAR GAZPROM3-0KUBAN KRASNODAR
22/07KRYLYA SOVETOV SAMARA1-0AVANGARD KURSK
22/07KHIMKI2-0LUCH ENERGIYA VLADIVOSTOK
22/07SIBIR NOVOSIBIRSK0-1FC YENISEY KRASNOYARSK
22/07SHINNIK YAROSLAVL3-1FC ROTOR VOLGOGRAD
22/07DINAMO ST PETERSBURG2-0FAKEL VORONEZH
22/07TYUMEN2-2ZENIT ST. PETERSBURG 2
22/07TOMSK1-2VOLGA OLYMPIEC NIZHNY
26/07VOLGA OLYMPIEC NIZHNY18:00KHIMKI
26/07FAKEL VORONEZH19:00TYUMEN
26/07BALTIKA20:00SPARTAK TAMBOV
26/07KRYLYA SOVETOV SAMARA18:00TOMSK
26/07KUBAN KRASNODAR20:00SHINNIK YAROSLAVL
26/07ZENIT ST. PETERSBURG 218:00SIBIR NOVOSIBIRSK
26/07AVANGARD KURSK18:00SPARTAK MOSCOW II
26/07DINAMO ST PETERSBURG17:00FC ROTOR VOLGOGRAD
26/07FC YENISEY KRASNOYARSK15:00GAZOVIK ORENBURG
26/07VOLGAR GAZPROM18:00LUCH ENERGIYA VLADIVOSTOK
30/07DINAMO ST PETERSBURG15:00KUBAN KRASNODAR
30/07SHINNIK YAROSLAVL16:00LUCH ENERGIYA VLADIVOSTOK
30/07GAZOVIK ORENBURG17:00ZENIT ST. PETERSBURG 2
30/07TOMSK15:00AVANGARD KURSK
30/07KHIMKI16:00KRYLYA SOVETOV SAMARA
30/07SPARTAK TAMBOV15:00FC YENISEY KRASNOYARSK
30/07SIBIR NOVOSIBIRSK13:00FAKEL VORONEZH
30/07TYUMEN15:00FC ROTOR VOLGOGRAD
30/07VOLGAR GAZPROM15:00VOLGA OLYMPIEC NIZHNY
01/08SPARTAK MOSCOW II17:00BALTIKA

Russia : Division 2 : Center

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
19/07SATURN RAMENSKOYE2-1DINAMO BRIANSK
19/07ENERGOMASH BELGOROD0-0TORPEDO MOSCOW
19/07YUNOST MOSCOW15:00KALUGA
19/07KALUGA1-0FC ROTOR VOLGOGRAD II
19/07ZORKY KRANOGORSK0-3ARARAT MOSCOW
19/07STROGINO1-0KHIMIK NOVOMOSKOVSK
19/07SOKOL SARATOV2-0ZENIT PENZA
19/07METALURG LYPETSK1-0ZVEZDA RYAZAN
27/07ZVEZDA RYAZAN15:00SOKOL SARATOV
27/07KHIMIK NOVOMOSKOVSK15:00FC ROTOR VOLGOGRAD II
27/07ZENIT PENZA15:00STROGINO
27/07ZORKY KRANOGORSK15:00SATURN RAMENSKOYE
27/07ARARAT MOSCOW15:00KALUGA
27/07TORPEDO MOSCOW15:00METALURG LYPETSK
27/07KHIMIK NOVOMOSKOVSK15:00YUNOST MOSCOW
27/07DINAMO BRIANSK15:00ENERGOMASH BELGOROD
03/08ENERGOMASH BELGOROD15:00ZORKY KRANOGORSK
03/08SATURN RAMENSKOYE15:00ARARAT MOSCOW
03/08SOKOL SARATOV15:00TORPEDO MOSCOW
03/08METALURG LYPETSK15:00DINAMO BRIANSK
03/08YUNOST MOSCOW15:00ZENIT PENZA
03/08STROGINO15:00ZVEZDA RYAZAN
03/08KALUGA15:00KHIMIK NOVOMOSKOVSK

Russia : Division 2 : East

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 

Russia : Division 2 : South

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
19/07ANZHI MAKHACHKALA II1-1CHERNOMORETS N.
20/07AFIPS AFIPSKY1-0MASHUK-KMV
20/07TORPEDO ARMAVIR3-0FC KRASNODAR II
20/07CHAYKA1-0SPARTAK VLADIKAVKAZ
20/07BIOLOG NOVOKUBANSK0-1LEGION DYNAMO
20/07FC ROTOR VOLGOGRAD II15:00DRUZHBA
20/07DINAMO STAVROPOL1-1ANGUSHT NAZRAN
20/07AKADEMIA ROSTOV1-2SKA ROSTOV
20/07KUBAN KRASNODAR II1-3SPARTAK NALCHIK
28/07MASHUK-KMV15:00FC ROTOR VOLGOGRAD II
28/07CHERNOMORETS N.15:00LEGION DYNAMO
28/07ANGUSHT NAZRAN15:00CHAYKA
28/07SPARTAK VLADIKAVKAZ15:00BIOLOG NOVOKUBANSK
28/07KUBAN KRASNODAR II15:00SKA ROSTOV
28/07SPARTAK NALCHIK15:00DINAMO STAVROPOL
28/07DRUZHBA15:00TORPEDO ARMAVIR
28/07ANZHI MAKHACHKALA II15:00AFIPS AFIPSKY
29/07FC KRASNODAR II15:00AKADEMIA ROSTOV

Russia : Division 2 : Ural-Povolzhye

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
19/07KAMAZ0-0VOLGA ULYANOVSK
19/07URAL II0-1MORDOVYA SARANSK
19/07SYZRAN-20030-0FC CHELYABINSK
19/07ZENIT IZHEVSK0-0NEFTEKHIMIK
19/07AKADEMIYA15:00LADA TOGLIATI
19/07NOSTA NOVOTROITSK1-3ANZHI JUNIOR ZELENODOLSK
19/07FC ORENBURG II16:00DINAMO KIROV
27/07NEFTEKHIMIK15:00MORDOVYA SARANSK
27/07FC CHELYABINSK16:30FC ORENBURG II
27/07LADA TOGLIATI15:00SYZRAN-2003
27/07ZENIT IZHEVSK15:00NOSTA NOVOTROITSK
27/07DINAMO KIROV15:00URAL II
27/07ANZHI JUNIOR ZELENODOLSK15:00KAMAZ
27/07VOLGA ULYANOVSK15:00AKADEMIYA
27/07VOLGA ULYANOVSK15:00KRYLYA SOVETOV SAMARA II
03/08MORDOVYA SARANSK15:00DINAMO KIROV
03/08FC ORENBURG II15:00LADA TOGLIATI
03/08KAMAZ15:00ZENIT IZHEVSK
03/08SYZRAN-200315:00VOLGA ULYANOVSK
03/08URAL II15:00FC CHELYABINSK
03/08NOSTA NOVOTROITSK15:00NEFTEKHIMIK
03/08AKADEMIYA15:00ANZHI JUNIOR ZELENODOLSK

Russia : Division 2 : West

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
19/07LUKI-ENERGIYA0-1FC DOLGOPRUDNY
19/07ZNAMYA0-7LOKOMOTIV MOSCOW 2
19/07PSKOV 7470-2MUROM
19/07TORPEDO VLADIMIR0-0DINAMO ST PETERSBURG II
19/07VELES MOSCOW1-3SPARTAK KOSTROMA
19/07KOLOMNA0-1CRFSO SMOLENSK
19/07CHERTANOVO MOSCOW2-1TEKSTILSHCHIK
27/07TEKSTILSHCHIK15:00PSKOV 747
27/07CRFSO SMOLENSK18:30CHERTANOVO MOSCOW
27/07LOKOMOTIV MOSCOW 215:00LUKI-ENERGIYA
27/07FC DOLGOPRUDNY15:00TORPEDO VLADIMIR
27/07DINAMO ST PETERSBURG II15:00KOLOMNA
27/07SPARTAK KOSTROMA15:00MUROM
27/07VELES MOSCOW15:00ZNAMYA
03/08LUKI-ENERGIYA15:00VELES MOSCOW
03/08ZNAMYA15:00SPARTAK KOSTROMA
03/08TORPEDO VLADIMIR15:00LOKOMOTIV MOSCOW 2
03/08KOLOMNA15:00FC DOLGOPRUDNY
03/08CHERTANOVO MOSCOW15:00DINAMO ST PETERSBURG II
03/08PSKOV 74715:00CRFSO SMOLENSK
03/08MUROM15:00TEKSTILSHCHIK