12:00HOANG ANH GIA LAI - DA NANG2-077'12:00FAGIANO OKAYAMA FC - FC GIFU0-079'12:00KURESSARE - NOMME JK KALJU0-285'12:00ELAZIGSPOR - ADANASPOR2-275'12:00URAL II - NOSTA NOVOTROITSK1-179'12:00SIBIR NOVOSIBIRSK - TYUMEN0-182'12:00FC ROTOR VOLGOGRAD II - SATURN RAMENSKOYE2-282'12:00GAMBA OSAKA - CEREZO OSAKA1-076'12:00TULEVIK VILJANDI - FLORA TALLINN0-484'12:30STOMIL OLSZTYN - PUSZCZA NIEPOLOMICE1-051'12:30GENCLERBIRLIGI - OSMANLISPOR FK0-152'12:30KARABUKSPOR - BURSASPOR1-248'12:45SIAM NAVY FC - AIR FORCE CENTRAL FC0-1Half Time13:00STAL DNEPRODZERZHINSK - ZIRKA0-038'13:00CHERNOMORETS ODESSA - ALEKSANDRIYA0-238'13:00THAN QUANG NINH - NAM DINH1-040'13:00UBON UMT FC - CHAINAT FC0-039'13:00EIBAR - GETAFE0-139'13:00KALUGA - ZORKY KRANOGORSK0-040'13:00SANDHAUSEN - DARMSTADT1-039'13:00KOLOMNA - TORPEDO VLADIMIR0-137'13:00FC YENISEY KRASNOYARSK - TOMSK0-038'13:00KOLDING Q (W) - BRONDBY (W)1-135'13:00FC LUCH MINSK - FK SLUTSKSAKHAR0-120'13:00TRONDHEIMS-OERN (W) - ROEA (W)1-040'13:00OLIMPIA GRUDZIADZ - CHOJNICZANKA CHOJNICE0-037'13:00KOLDING IF - KJELLERUP1-139'13:00B 93 COPENHAGEN - HIK1-140'13:00UNION BERLIN - FC HEIDENHEIM0-039'13:00GAZOVIK ORENBURG - DINAMO ST PETERSBURG1-240'13:00VSK AARHUS (W) - ODENSE Q (W)0-037'13:00JAHN REGENSBURG - ST. PAULI2-039'13:00PSKOV 747 - ZNAMYA2-039'13:30VFB AUERBACH - FSV UNION FURSTENWALDE0-010'13:30PSM MAKASSAR - PS TNI0-09'13:30ETSV WEICHE FLENSBURG - SSV JEDDELOH0-07'13:30EASTLEIGH - MACCLESFIELD TOWN0-19'13:30WEST BROMWICH ALBION - LIVERPOOL0-19'13:30PERSIB BANDUNG - PUSAMANIA BORNEO0-01'13:30SPARTAK NALCHIK - MASHUK-KMV0-01'13:30HIBERNIAN - CELTIC0-08'13:35NEI MONGOL ZHONGYOU FC - DALIAN TRANSCENDENCE0-05'13:35GUIZHOU HENGFENG ZHICHENG - CHANGCHUN YATAI0-04'13:35GUANGZHOU RF - SHANDONG LUNENG0-04'07:30ADELAIDE RAIDERS - SALISBURY UNITED0-0Post16:30 - V. CLUB0-0Post18:30LIVERPOOL (W) - MANCHESTER CITY (W)0-0Post

Norway : Tippeligaen

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
11/04TROMSO3-1STROMSGODSET
11/04SANDEFJORD1-2RANHEIM
14/04START19:00TROMSO
14/04START1-6VALERENGA
15/04STABAEK1-1TROMSO
15/04SARPSBORG 081-2BRANN
15/04RANHEIM4-2HAUGESUND
15/04SANDEFJORD3-3KRISTIANSUND BK
15/04MOLDE2-1LILLESTROM
15/04STROMSGODSET3-0ODD BALLKLUBB
16/04BODO GLIMT0-1ROSENBORG
21/04BRANN19:00STABAEK
22/04TROMSO19:00SANDEFJORD
22/04VALERENGA21:00MOLDE
22/04LILLESTROM19:00RANHEIM
22/04HAUGESUND19:00STROMSGODSET
22/04KRISTIANSUND BK19:00BODO GLIMT
22/04ROSENBORG19:00START
23/04ODD BALLKLUBB20:00SARPSBORG 08
25/04RANHEIM19:30BRANN
25/04STABAEK19:30START
28/04RANHEIM19:00VALERENGA
29/04SANDEFJORD19:00BRANN
29/04STROMSGODSET21:00ROSENBORG
29/04START19:00HAUGESUND
29/04MOLDE19:00ODD BALLKLUBB
29/04SARPSBORG 0819:00BODO GLIMT
29/04TROMSO19:00KRISTIANSUND BK
30/04STABAEK20:00LILLESTROM

Norway : Adeccoligaen

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
14/04MJONDALEN0-0SOGNDAL
15/04ASANE FOTBALL1-1HAMARKAMERATENE
15/04TROMSDALEN0-2VIKING
15/04ULLENSAKER KISA2-1STROMMEN
15/04NOTODDEN2-1NEST SOTRA
15/04KONGSVINGER2-0JERV
15/04AALESUND4-0FLORO
15/04SANDNES1-0LEVANGER
22/04JERV19:00MJONDALEN
22/04AALESUND19:00TROMSDALEN
22/04NEST SOTRA19:00ULLENSAKER KISA
22/04FLORO19:00NOTODDEN
22/04STROMMEN16:00LEVANGER
22/04VIKING19:00ASANE FOTBALL
22/04SOGNDAL19:00KONGSVINGER
24/04HAMARKAMERATENE20:00SANDNES
28/04KONGSVINGER16:30AALESUND
29/04ASANE FOTBALL19:00FLORO
29/04LEVANGER19:00HAMARKAMERATENE
29/04STROMMEN19:00NEST SOTRA
29/04NOTODDEN19:00SOGNDAL
29/04SANDNES19:00JERV
29/04ULLENSAKER KISA16:00VIKING
29/04MJONDALEN19:00TROMSDALEN

Norway : Division 2 : Group A

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
14/04FRAM LARVIK2-1NYBERGSUND
14/04BAERUM2-0MOSS
14/04RAUFOSS4-0ELVERUM
15/04FREDRIKSTAD1-0ASKER
15/04HONEFOSS1-2GRORUD
15/04MJOLNER0-1ALTA
21/04ELVERUM17:00BAERUM
21/04MOSS17:00FREDRIKSTAD
22/04NYBERGSUND17:00RAUFOSS
22/04ASKER17:00MJOLNER
22/04STABAEK 217:00FRAM LARVIK
22/04ALTA15:00HONEFOSS
24/04GRORUD20:00ODD GRENLAND 2
27/04RAUFOSS20:00STABAEK 2
28/04FRAM LARVIK17:00GRORUD
28/04ELVERUM17:00NYBERGSUND
28/04BAERUM17:00FREDRIKSTAD
28/04ODD GRENLAND 217:00ALTA
29/04HONEFOSS19:00ASKER
29/04MJOLNER16:00MOSS

Norway : Division 2 : Group B

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
14/04KFUM3-0VIDAR
14/04KJELSAS0-0SKEID
14/04STJORDALS BLINK0-3HODD
14/04NARDO FK0-0ARENDAL FOTBALL
15/04BRYNE1-1FLEKKEROY
15/04VALERENGA 21-0EGERSUND
15/04VARD HAUGESUND1-2BRATTVAG
21/04HODD17:00VARD HAUGESUND
21/04FLEKKEROY17:00KJELSAS
21/04SKEID15:00NARDO FK
22/04EGERSUND19:00BRYNE
22/04BRATTVAG17:00KFUM
22/04ARENDAL FOTBALL15:00STJORDALS BLINK
23/04VIDAR17:00VALERENGA 2
28/04VARD HAUGESUND17:00ARENDAL FOTBALL
28/04NARDO FK17:00FLEKKEROY
28/04EGERSUND17:00VIDAR
28/04KFUM15:00HODD
28/04STJORDALS BLINK16:00SKEID
29/04BRYNE19:00KJELSAS
29/04VALERENGA 218:00BRATTVAG

Norway : Division 2 : Group C

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 

Norway : Division 2 : Group D

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway