12:00SIBIR NOVOSIBIRSK - TYUMEN0-167'12:00FAGIANO OKAYAMA FC - FC GIFU0-064'12:00FC ROTOR VOLGOGRAD II - SATURN RAMENSKOYE1-267'12:00URAL II - NOSTA NOVOTROITSK1-064'12:00HOANG ANH GIA LAI - DA NANG1-061'12:00GAMBA OSAKA - CEREZO OSAKA1-061'12:00ELAZIGSPOR - ADANASPOR2-260'12:00KURESSARE - NOMME JK KALJU0-270'12:00TULEVIK VILJANDI - FLORA TALLINN0-369'12:30STOMIL OLSZTYN - PUSZCZA NIEPOLOMICE1-0Half Time12:30GENCLERBIRLIGI - OSMANLISPOR FK0-1Half Time12:30KARABUKSPOR - BURSASPOR1-2Half Time12:45SIAM NAVY FC - AIR FORCE CENTRAL FC0-039'13:00CHERNOMORETS ODESSA - ALEKSANDRIYA0-123'13:00THAN QUANG NINH - NAM DINH0-025'13:00UBON UMT FC - CHAINAT FC0-024'13:00STAL DNEPRODZERZHINSK - ZIRKA0-022'13:00OLIMPIA GRUDZIADZ - CHOJNICZANKA CHOJNICE0-021'13:00GAZOVIK ORENBURG - DINAMO ST PETERSBURG0-025'13:00EIBAR - GETAFE0-123'13:00FC LUCH MINSK - FK SLUTSKSAKHAR0-05'13:00SANDHAUSEN - DARMSTADT1-024'13:00JAHN REGENSBURG - ST. PAULI2-024'13:00FC YENISEY KRASNOYARSK - TOMSK0-023'13:00UNION BERLIN - FC HEIDENHEIM0-024'13:00KOLDING IF - KJELLERUP1-124'13:00B 93 COPENHAGEN - HIK1-125'13:00KOLDING Q (W) - BRONDBY (W)1-020'13:00VSK AARHUS (W) - ODENSE Q (W)0-022'13:00KALUGA - ZORKY KRANOGORSK0-025'13:00KOLOMNA - TORPEDO VLADIMIR0-122'13:00TRONDHEIMS-OERN (W) - ROEA (W)1-024'13:00PSKOV 747 - ZNAMYA0-024'07:30ADELAIDE RAIDERS - SALISBURY UNITED0-0Post16:30 - V. CLUB0-0Post18:30LIVERPOOL (W) - MANCHESTER CITY (W)0-0Post

Morocco : Groupement National de Football

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
14/04FAR RABAT3-4OLYMPIC CLUB DE SAFI
14/04RAJA CASABLANCA1-1WYDAD CASABLANCA
14/04RSB BERKANE2-1CHABAB RIF AL HOCEIMA
15/04OCK KHOURIBGA3-3DIFAA EL JADIDA
15/04ITIHAD TANGER1-2FUS RABAT
15/04RACING DE CASABLANCA0-2MAT TETOUAN
16/04HASSANIA AGADIR0-0CHABAB ATLAS KHENIFRA
18/04KACM MARRAKECH3-2RAPIDE CLUB OUED ZEM
20/04CHABAB RIF AL HOCEIMA1-2RACING DE CASABLANCA
21/04CHABAB ATLAS KHENIFRA18:00OLYMPIC CLUB DE SAFI
21/04WYDAD CASABLANCA22:00KACM MARRAKECH
22/04FUS RABAT22:00HASSANIA AGADIR
22/04MAT TETOUAN20:00OCK KHOURIBGA
22/04DIFAA EL JADIDA18:00RAJA CASABLANCA
22/04RSB BERKANE18:00FAR RABAT
23/04RAPIDE CLUB OUED ZEM18:00ITIHAD TANGER
25/04WYDAD CASABLANCA21:30RSB BERKANE
25/04CHABAB ATLAS KHENIFRA18:00RAJA CASABLANCA
28/04FAR RABAT14:00CHABAB ATLAS KHENIFRA
28/04RACING DE CASABLANCA14:00RSB BERKANE
28/04HASSANIA AGADIR14:00RAPIDE CLUB OUED ZEM
28/04RAJA CASABLANCA14:00MAT TETOUAN
28/04OCK KHOURIBGA14:00CHABAB RIF AL HOCEIMA
28/04OLYMPIC CLUB DE SAFI14:00FUS RABAT
28/04KACM MARRAKECH14:00DIFAA EL JADIDA
28/04ITIHAD TANGER14:00WYDAD CASABLANCA