12:00SPARTAK TAMBOV - FC YENISEY KRASNOYARSKSched12:00NIGER - BURKINA FASOSched12:00ANZHI MAKHACHKALA - LEGION DYNAMOSched12:30AMKAR PERM - DINAMO KIROVSched14:00CHAYKA - KUBAN KRASNODAR IISched15:00ALBANIA - U21 - MOLDOVA - U21Sched15:00BELARUS - U19 - ENGLAND - U19Sched15:00NORWAY - U19 - SPAIN - U19Sched16:00NETHERLANDS - U21 - AUSTRIA - U21Sched17:00MAURITANIA - CONGOSched17:00POLAND - U21 - CZECH REPUBLIC - U21Sched18:15TURKEY - MOLDOVASched19:00FRANCE - U19 - ISRAEL U19Sched19:00KONNERUD - KONGSBERGSched19:00AUSTRALIA - U21 - FINLAND - U21Sched19:00CZECH REPUBLIC - U19 - AUSTRIA - U19Sched19:00DENMARK - U21 - ENGLAND U21Sched19:00BULGARIA - U19 - BOSNIA HERZEGOVINA - U19Sched19:00SCOTLAND - U19 - HUNGARY - U19Sched19:00NYKOBING FC - VENDSYSSEL FFSched20:00BELGIUM - U21 - MALTA - U21Sched20:00SENEGAL - IVORY COASTSched20:45AREZZO - PISTOIESESched20:45CURZON ASHTON FC - FC UNITED OF MANCHESTERSched20:45GALWAY FC - MAYO LEAGUESched21:00CA FENIX - ALMIRANTE BROWNSched21:00ITALY - U21 - SPAIN - U21Sched21:00VILLA SAN CARLOS - TRISTAN SUAREZSched21:00NIGERIA - BURKINA FASOSched21:30DESAMPARADOS - DEPORTIVO SAN JORGE TUCUMANSched00:00VELEZ SARSFIELD - HURACANSched02:00DEF. BELGRANO VILLA RAMALHO - CLUB CIPOLLETTISched02:05CLUB ATLETICO PLATENSE - SAN TELMOSched02:15TALLERES - OLIMPOSched14:45AL MASRY - SMOUHA SC0-0Post15:00SONDERJYSKE (R) - VEJLE (R)0-0Post17:30ASWAN FC - EL AHLY0-0Post20:15EL ZAMALEK - MISR EL MAQASHA0-0Post

Lithuania : A Lyga

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
18/03FK UTENIS UTENA1-1LIETAVA JONAVA
29/03TRAKU FK18:00ZALGIRIS VILNIUS
30/03SUDUVA20:00KLAIPEDOS ATLANTAS
30/03NFA KAUNAS18:00FK UTENIS UTENA
01/04LIETAVA JONAVA15:00FK SILAS
04/04KLAIPEDOS ATLANTAS18:00TRAKU FK
05/04ZALGIRIS VILNIUS20:00LIETAVA JONAVA
05/04FK SILAS18:00NFA KAUNAS

Lithuania : Division 1

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
24/03BANGA GARGZDAI2-0TRAKU FK B
25/03DAINAVA ALYTUS16:00FK PALANGA
25/03TAURAS14:00KORALAS
25/03ZALGIRIS VILNIUS B0-1PAKRUOJIS
26/03BALTIJA PANEVEZYS13:00SILUTE
31/03VILNIUS VYTIS20:00PAKRUOJIS
01/04TAURAS15:00NEVEZIS
02/04ZALGIRIS VILNIUS B20:00FK UTENIS UTENA B
02/04FK PALANGA14:00SILUTE
02/04STUMBRAS KAUNAS B15:00DZIUGAS TELSIAI
02/04TRAKU FK B15:00DAINAVA ALYTUS
02/04BALTIJA PANEVEZYS14:00KORALAS