01:30UNIVERSIDAD CONCEPCION - CURICO UNIDO0-190+01:30TAMPA BAY ROWDIES - CHARLOTTE INDEPENDENCE1-085'01:30ORLANDO CITY II - CHARLESTON BATTERY2-190+01:30ATLETICO PARANA - GIMNASIA Y ESGRIMA0-090+01:35COLUMBUS CREW - NEW YORK RED BULLS3-288'02:00SAN FRANCISCO DELTAS - FC EDMONTON2-058'02:00SANTOS FC - ATLETICO PR1-065'02:00TULSA ROUGHNECKS FC - LOS ANGELES GALAXY II1-061'02:10MINNESOTA STARS - DALLAS BURN2-158'02:10DEPORTIVO CAPIATA - SOL DE AMERICA2-054'02:30ST. LOUIS - FC CINCINNATI1-0Half Time02:30HOUSTON DASH (W) - CHICAGO RED STARS (W)1-3Half Time02:30SAN ANTONIO FC - RIO GRANDE VALLEY FC0-143'02:30CD SONSONATE - MUNICIPAL LIMENO1-0Half Time02:30CHALATENANGO - CD AUDAZ0-0Half Time03:00ONCE CALDAS - AMERICA DE CALI0-025'03:00REAL ESPANA - HONDURAS PROGRESO0-019'14:00BEC TERO SASANA - CHIANGRAI UNITED0-0Post14:00SONY SUGAR - MUHORONI YOUTH FC0-0Post16:00BARRANQUILLA FC - ORSOMARSO0-0Post16:30FRYDEK-MISTEK - OLYMPIA HK0-0Post17:00TOLUCA II - LOBOS DE LA BUAP II0-0Post18:00VASAS BUDAPEST - HALADAS0-0Abd18:00FAR RABAT - WYDAD CASABLANCA0-0Post18:00MAT TETOUAN - FUS RABAT0-0Post18:05CA SAN MIGUEL - ATLANTA0-0Post19:00CD ALBINEGROS ORIZABA - CD CUAUTLA0-0Post22:30VALLEDUPAR - UNIVERSITARIO POPAYAN0-0Post23:00VIKINGOS - CD NUEVO CHIMALHUACAN0-0Post23:00UA ZACATECAS - CORRECAMINOS DE LA UAT II0-0Post23:00CONSTRUCTORES GOMEZ PALACIO - CALOR DE SAN PEDRO0-0Post23:00TUXTLA FC - CF AMERICA II0-0Post23:00LOROS DE COLIMA - MONTERREY II0-0Post00:00LEONES NEGROS II - DORADOS II0-0Post00:00INTERNACIONAL SAN MIGUEL - CIMARRONES DE SONORA II0-0Post00:00SAHUAYO - DEPORTIVO CAFESSA0-0Post00:00CRUZ AZUL HIDALGO - PUEBLA II0-0Post01:00PATRIOTAS - ATLETICO JUNIOR0-0Post01:00COYOTES DE TLAXCALA - ISLENOS DEL CARMEN FC0-0Post02:00REYNOSA FC - GAVILANES FC MATAMOROS0-0Post02:00COLORADO SPRINGS SWITCHBACKS FC - SWOPE PARK RANGERS0-0Intr02:00UAG TECOS B - CELAYA II0-0Post02:00INTER PLAYA DEL CARMEN - QUERETARO FC II0-0Post03:00DEPORTIVO MUNICIPAL - UNIVERSITARIO DE DEPORTES0-0Post03:00REBOCEROS LA PIEDAD - SPORTING CANAMY0-0Post

FYR Macedonia : Division 1

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
16/09RENOVA CEPCISTE1-0PELISTER BITOLA
17/09POBEDA JUNIOR2-2FC ACADEMY PANDEV
17/09RABOTNICKI2-6SHKENDIJA 79
17/09FK SKOPJE1-1VARDAR SKOPJE
17/09SILEKS0-1SHKUPI SKOPJE
20/09VARDAR SKOPJE2-1RENOVA CEPCISTE
20/09FC ACADEMY PANDEV2-0PELISTER BITOLA
20/09SHKENDIJA 795-0SILEKS
20/09SHKUPI SKOPJE1-0FK SKOPJE
20/09POBEDA JUNIOR2-4RABOTNICKI
23/09RENOVA CEPCISTE0-0SHKUPI SKOPJE
24/09SILEKS16:30POBEDA JUNIOR
24/09RABOTNICKI16:30FC ACADEMY PANDEV
24/09FK SKOPJE16:30SHKENDIJA 79
24/09PELISTER BITOLA16:30VARDAR SKOPJE
27/09POBEDA JUNIOR16:30FK SKOPJE
27/09RABOTNICKI16:30SILEKS
27/09SHKUPI SKOPJE16:30PELISTER BITOLA
27/09FC ACADEMY PANDEV16:30VARDAR SKOPJE
27/09SHKENDIJA 7916:30RENOVA CEPCISTE
01/10VARDAR SKOPJE16:00SHKUPI SKOPJE
01/10RENOVA CEPCISTE16:00POBEDA JUNIOR
01/10SILEKS16:00FC ACADEMY PANDEV
01/10FK SKOPJE16:00RABOTNICKI
01/10PELISTER BITOLA16:00SHKENDIJA 79