11:30BROADMEADOW MAGIC - BENTLEIGH GREENSSched11:30APIA LEICHHARDT TIGERS - MELBOURNE VICTORYSched11:30AVONDALE HEIGHTS - DEVONPORT CITYSched11:30CAIRNS FC - SYDNEY FCSched13:30HOME UNITED FC - APRIL 25 SCSched13:35DALIAN AERBIN - SHANDONG LUNENGSched17:00MICHALOVCE - ZILINASched18:00TRONDHEIMS-OERN (W) - SANDVIKEN (W)Sched18:00BAYERN MUNICH (AM) - NURNBERG IISched18:30STROMSBERG - SIRIUSSched18:30TEGS - AFC UNITEDSched18:30SKOFTEBYNS IF - FALKENBERGS FFSched18:30KARLBERGS BK - DALKURD FFSched18:30WORMATIA WORMS - ULMSched18:30HASSLEHOLMS IF - TRELLEBORGSSched19:00NAESBY BK (W) - SUNDBY (W)Sched19:00MJONDALEN - ASANE FOTBALLSched19:30PIRMASENS - SC HESSEN DREIEICHSched20:00EL AHLY - WADI DEGLA FCSched20:45TRANMERE ROVERS - MANSFIELD TOWNSched20:45COLCHESTER UNITED - CREWE ALEXANDRASched20:45CAMBRIDGE UNITED - EXETER CITYSched20:45NEWPORT COUNTY - NOTTS COUNTYSched20:45CARLISLE UNITED - PORT VALESched20:45CRAWLEY TOWN - SWINDON TOWNSched20:45MORECAMBE - NORTHAMPTON TOWNSched20:45FOREST GREEN ROVERS - STEVENAGESched20:45CHARLTON ATHLETIC - PETERBOROUGH UNITEDSched20:45LINCOLN - BURYSched20:45MILTON KEYNES DONS - GRIMSBY TOWNSched20:45MACCLESFIELD TOWN - CHELTENHAM TOWNSched20:45YEOVIL TOWN - OLDHAM ATHLETICSched20:45ROCHDALE - BARNSLEYSched20:45BLACKPOOL - COVENTRY CITYSched20:45BRISTOL ROVERS - PORTSMOUTHSched20:45ROTHERHAM UNITED - HULL CITYSched20:45QUEENS PARK RANGERS - BRISTOL CITYSched20:45DERBY COUNTY - IPSWICH TOWNSched20:45OXFORD UNITED - ACCRINGTON STANLEYSched20:45SWANSEA CITY - LEEDS UNITEDSched20:45LUTON TOWN - SOUTHEND UNITEDSched20:45AFC WIMBLEDON - WALSALLSched20:45PLYMOUTH ARGYLE - WYCOMBE WANDERERSSched20:45BRADFORD CITY - BURTON ALBIONSched20:45DONCASTER ROVERS - SHREWSBURY TOWNSched21:00BATE BORISOV - PSV EINDHOVENSched21:00FK CRVENA ZVEZDA - SALZBURGSched21:00BENFICA - PAOK THESSALONIKI FCSched00:15CRICIUMA - CORITIBASched00:15LONDRINA EC - PONTE PRETASched00:15AVAI FC - JUVENTUDESched00:15BRAZIL DE PELOTAS - PAYSANDU PASched00:30DEFENSA Y JUSTICIA - BANFIELDSched01:00NEW YORK RED BULLS FC USL - CAROLINA RAILHAWKSSched01:30CRB - FORTALEZASched01:30GOIAS - SAO BENTOSched01:30BOA ESPORTE CLUBE - FIGUEIRENSESched02:00MONARCAS MORELIA - PACHUCASched02:00PUMAS - QUERETARO FCSched02:30OESTE FC - CS ALAGOANOSched02:30DEPORTIVO PASTO - LEONESSched02:30GUARANI SP - ATLETICO GOSched02:30SAMPAIO CORREA - VILA NOVASched02:45INDEPENDIENTE - SANTOS FCSched04:00GUADALAJARA CHIVAS - NECAXASched04:00PUEBLA - ATLASSched04:30SEATTLE REIGN (W) - HOUSTON DASH (W)Sched16:30BARDEJOV - INTER BRATISLAVA0-0Intr18:30LUNDS - MALMO FF0-0Post20:45CHESTER FC - KIDDERMINSTER HARRIERS0-0Post
Coral £30 Free Bet

Czech Republic : Gambrinus liga

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
11/08PRIBRAM4-0DUKLA PRAHA
11/08VIKTORIA PLZEN1-0ZLIN
11/08OPAVA1-1SLOVAN LIBEREC
11/08JABLONEC4-1KARVINA
12/08TEPLICE0-4SPARTA PRAGUE
12/08SYNOT SLOVACKO3-1SIGMA OLOMOUC
13/08BOHEMIANS 19050-1BANIK OSTRAVA
17/08DUKLA PRAHA1-2SYNOT SLOVACKO
18/08SLAVIA PRAGUE0-2JABLONEC
18/08ZLIN1-0TEPLICE
18/08SLOVAN LIBEREC1-1BOHEMIANS 1905
18/08MLADA BOLESLAV6-1OPAVA
19/08SPARTA PRAGUE2-2PRIBRAM
19/08KARVINA0-1VIKTORIA PLZEN
20/08SIGMA OLOMOUC1-4BANIK OSTRAVA
24/08BOHEMIANS 190519:30SPARTA PRAGUE
25/08TEPLICE20:00SLAVIA PRAGUE
25/08OPAVA18:00KARVINA
25/08PRIBRAM18:00SLOVAN LIBEREC
25/08BANIK OSTRAVA18:00DUKLA PRAHA
26/08JABLONEC19:00SIGMA OLOMOUC
26/08VIKTORIA PLZEN16:00MLADA BOLESLAV
27/08SYNOT SLOVACKO19:00ZLIN
31/08SPARTA PRAGUE19:30DUKLA PRAHA

Czech Republic : Druha League

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
11/08TRINEC1-2PARDUBICE
11/08MFK CHRUDIM4-1ZNOJMO
12/08BUDEJOVICE3-1SK PROSTEJOV
12/08SLOVAN VARNSDORF0-0BANIK SOKOLOV
12/08ZIZKOV3-2FC ZBROJOVKA BRNO
12/08FC VLASIM1-2USTI NAD LABEM
17/08ZNOJMO2-0TRINEC
17/08FC ZBROJOVKA BRNO2-1BUDEJOVICE
17/08USTI NAD LABEM4-1ZIZKOV
18/08SK PROSTEJOV0-0HRADEC KRALOVE
18/08VITKOVICE2-0SLOVAN VARNSDORF
18/08PARDUBICE4-0MFK CHRUDIM
18/08BANIK SOKOLOV2-2JIHLAVA
19/08FK MAS TABORSKO2-2FC VLASIM
24/08JIHLAVA19:30VITKOVICE
25/08MFK CHRUDIM11:15BANIK SOKOLOV
25/08TRINEC11:15FK MAS TABORSKO
25/08SK PROSTEJOV11:15FC ZBROJOVKA BRNO
26/08SLOVAN VARNSDORF18:00HRADEC KRALOVE
26/08BUDEJOVICE18:00USTI NAD LABEM
26/08ZIZKOV11:15ZNOJMO
26/08FC VLASIM18:00PARDUBICE
30/08USTI NAD LABEM19:00FC ZBROJOVKA BRNO