10:30PERSIJA JAKARTA - CERES-LA SALLE FCSched11:30MELBOURNE VICTORY - GUANGZHOU EVERGRANDESched12:00KAWASAKI FRONTALE - ULSAN HYUNDAISched13:00DAEGU FC - SANFRECCE HIROSHIMASched13:30SHANGHAI SIPG FC - SYDNEY FCSched14:30JUNIOR SEVAN - EREBUNI3-0Fin15:00MAMELODI SUNDOWNS FC - CHIPPA UNITEDSched15:00KUALA LUMPUR - PERAKSched16:00OLIMPIK DONETSK - ARSENAL KIEVSched17:00FC PORTO B - VARZIMSched17:00KARPATY - CHERNOMORETS ODESSASched17:00BFC DAUGAVA - FK SPARTAKSSched17:00AL ZAWRAA - AL NASRSched17:00VALMIERAS FK - FK JELGAVASched17:00AL HILAL - ESTEGHAL TEHRANSched17:30HJK HELSINKI - HIFKSched17:30ZOB AHAN - AL WASLSched18:00MACCABI NETANYA - HAPOEL HADERA ERANSched18:00DINAMO ZAGREB - OSIJEKSched18:00PIAST GLIWICE - ZAGLEBIE LUBINSched18:00SEPTEMVRI SOFIA - LOKOMOTIV PLOVDIVSched18:00AL AIN - LEKHWIYASched18:30VORSKLA - DESNASched18:30DACIA MIOVENI - PETROLUL PLOIESTISched18:30DE GRAAFSCHAP - EMMENSched19:00FSV WACKER NORDHAUSEN - BFC DYNAMOSched19:00ODD BALLKLUBB - VIKINGSched19:00ESBJERG FB - ODENSE BKSched19:00ADM/MODLING - MATTERSBURGSched19:00HARTBERG - RAPID WIENSched19:00WACKER INNSBRUCK - ALTACHSched19:30HUESCA - EIBARSched19:30KAIZER CHIEFS - LAMONTVILLE GOLDEN ARROWSSched19:30BNEI YEHUDA TEL AVIV - MACCABI TEL AVIVSched19:30CAPE TOWN CITY FC - HIGHLANDS PARKSched19:45SC HEERENVEEN - VV VENLOSched19:45AZ ALKMAAR - HERACLESSched20:00LENS - LORIENTSched20:00NANCY - ORLEANSSched20:00AS BEZIERS - CLERMONT FOOTSched20:00METZ - GRENOBLESched20:00OLIMPIJA LJUBLJANA - ALUMINIJSched20:00DEBRECEN - VIDEOTON FEHERVARSched20:00AUXERRE - LE HAVRESched20:00SOCHAUX - CHATEAUROUXSched20:00AL ASYOTY SPORT - EL ZAMALEKSched20:00NIORT - GFCO AJACCIOSched20:00TROYES - RED STAR 93Sched20:00AJACCIO - BRESTSched20:15LUZERN - THUNSched20:30VALLADOLID - GIRONASched20:30CRACOVIA KRAKOW - JAGIELLONIA BIALYSTOKSched20:30PIACENZA - ENTELLASched20:45LINFIELD - CLIFTONVILLESched20:45ARDS - DUNGANNON SWIFTSSched20:45GLENTORAN - WARRENPOINT TOWNSched20:45AYR UNITED - PARTICK THISTLESched20:45INSTITUTE - NEWRY CITY AFCSched20:45COLERAINE - CRUSADERSSched20:45BALLYMENA UNITED - GLENAVONSched20:45WATFORD - SOUTHAMPTONSched20:45TOTTENHAM HOTSPUR - BRIGHTONSched20:45AJAX - VITESSESched20:45DONCASTER ROVERS - ACCRINGTON STANLEYSched20:45LUTON TOWN - AFC WIMBLEDONSched20:45HAMBURGER SV - RASENBALLSPORT LEIPZIGSched21:00SHAMROCK ROVERS - BOHEMIAN FCSched21:30ALAVES - BARCELONASched22:00DEPORTIVO LARA - CRUZEIROSched00:00MONTEVIDEO WANDERERS - CERRO LARGOSched00:15HURACAN - EMELECSched00:15LIBERTAD - GREMIOSched00:15UNIVERSIDAD CONCEPCION - OLIMPIA ASUNCIONSched02:10INDEPENDIENTE RIVADAVIA - CA MIDLANDSched02:30ATLETICO MG - NACIONALSched02:30GODOY CRUZ - SPORTING CRISTALSched04:00TIGRES - MONTERREYSched

Croatia : Prva HNL

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
13/04NK ISTRA 19610-4DINAMO ZAGREB
13/04RIJEKA7-0INTER ZAPRESIC
14/04NK LOKOMOTIVA0-1HAJDUK SPLIT
14/04HNK GORICA4-3SLAVEN
19/04SLAVEN0-1DINAMO ZAGREB
19/04NK ISTRA 19611-0OSIJEK
20/04RUDES1-2NK LOKOMOTIVA
20/04HAJDUK SPLIT4-0RIJEKA
20/04INTER ZAPRESIC2-2HNK GORICA
26/04NK LOKOMOTIVA19:00NK ISTRA 1961
27/04OSIJEK20:00DINAMO ZAGREB
27/04HNK GORICA17:30HAJDUK SPLIT
28/04INTER ZAPRESIC17:30SLAVEN
28/04RIJEKA20:00RUDES
03/05RUDES19:00HNK GORICA

Croatia : Druga HNL

Latest results / Next scheduled matches
DateHomeScoreAway 
13/04SOLIN1-1NK RADNIK SESVETE
13/04OSIJEK B2-0NK KUSTOSIJA
13/04SIBENIK3-2BJELO BRDO
14/04HAJDUK SPLIT B2-0NK ZADAR
14/04DINAMO ZAGREB II1-2NK VARAZDIN
18/04NK DUGOPOLJE1-0DINAMO ZAGREB II
19/04BJELO BRDO0-3NK RADNIK SESVETE
20/04NK KUSTOSIJA0-0NK ZADAR
20/04NK VARAZDIN2-0OSIJEK B
23/04NK DUGOPOLJE17:30DRAGOVOLJAC
23/04LUCKO16:30SIBENIK
23/04DINAMO ZAGREB II14:00SOLIN
23/04HAJDUK SPLIT B15:30MEDJIMURJE
26/04MEDJIMURJE21:00NK KUSTOSIJA
26/04NK RADNIK SESVETE18:00LUCKO
26/04DRAGOVOLJAC18:00HAJDUK SPLIT B
27/04OSIJEK B18:00DINAMO ZAGREB II
27/04NK ZADAR18:00NK VARAZDIN
27/04SOLIN18:00BJELO BRDO
27/04SIBENIK18:00NK DUGOPOLJE