12:00CONSADOLE SAPPORO - ROASSO KUMAMOTOSched13:30GEYLANG INTERNATIONAL FC - BALESTIER KHALSA FCSched15:30STROGINO - SOLARIS MOSCOWSched17:00SPARTAK KOSTROMA - DOMODEDOVO MOSCOWSched17:00LIETAVA JONAVA - FK UTENIS UTENASched17:30HOLLVIKENS GIF - ORGRYTESched17:30PSKOV 747 - DINAMO ST PETERSBURGSched17:30AVANGARD KURSK - RUSICHI ORYOLSched17:30DINAMO BRIANSK - ARSENAL TULA IISched18:00TORNS IF - VARBERGS BOIS FCSched18:00SATURN RAMENSKOYE - CHERTANOVO MOSCOWSched18:15IK GAUTHIOD - ELFSBORGSched18:15KRISTIANSTADS - LJUNGSKILESched18:30FK KARABAKH - IFK GOTEBORGSched18:30TRAKU FK - SPYRIS KAUNASSched19:00ROSENBORG - AUSTRIA WIENSched19:00BKV NORRTALJE - GIF SUNDSVALLSched19:00GRASSHOPPERS - FENERBAHCESched19:00LANDSKRONA - MALMO FFSched19:00BRONDBY - PANATHINAIKOSSched19:00SLOVAN LIBEREC - AEK LARNACASched19:00SANDEFJORD - RAUFOSSSched19:00HASSLEHOLM - HALMSTADS BKSched19:00VEJLE BOLDKLUB - ABSched19:00HODD - MJONDALENSched19:00BALTIKA - DINAMO MOSCOWSched19:00DUNAJSKA STREDA - FK SENICASched19:30PARTIZANI - FC KRASNODARSched20:00SHKENDIJA 79 - GENTSched20:00PAOK THESSALONIKI FC - DINAMO TBILISISched20:00OSMANLISPOR FK - FC MIDTJYLLANDSched20:00AZ ALKMAAR - VOJVODINASched20:00GENK - NK LOKOMOTIVASched20:00PAU FC - QUEVILLYSched20:00SPARTA PRAGUE - SONDERJYSKESched20:00ANDERLECHT - SLAVIA PRAGUESched20:00BATE BORISOV - FC ASTANASched20:15MARIBOR - FK QABALASched20:15UNION COMERCIO - FBC MELGARSched20:30RED STAR BEOGRAD - SASSUOLOSched20:30HAJDUK SPLIT - MACCABI TEL AVIVSched20:45OLYMPIAKOS - AROUCASched20:45WEST HAM UNITED - ASTRA GIURGIUSched20:45SAINT ETIENNE - BEITAR JERUSALEMSched21:00SHAKHTAR DONETSK - ISTANBUL BASAKSEHIRSched21:05RAPID WIEN - TRENCINSched22:30DEPORTIVO MUNICIPAL - JUAN AURICHSched00:00CUIABA - CHAPECOENSE AFSched00:15LANUS - INDEPENDIENTESched00:45UNIVERSIDAD CESAR VALLEJO - SPORTING CRISTALSched02:00W CONNECTION FC - HONDURAS PROGRESOSched02:15RIVER PLATE - SANTA FESched02:45VITORIA - CORITIBASched02:45SOL DE AMERICA - SPORT HUANCAYOSched02:45ZAMORA FC - MONTEVIDEO WANDERERSSched03:00ALIANZA LIMA - CD UT CAJAMARCASched04:00CD DRAGONS - DEPORTIVO SAPRISSASched19:00OSKARSHAMNS - IFK GOTEBORG0-0Post21:00CLUB PETROLERO - SAN JOSE0-0Post
Coral £30 Free Bet
Matches: All
Sort by: Time
Goal sound: Bell
L K/OHOME TEAMSCAWAY TEAMHTETPEN1X2ST
« Previous dayThursday, 25 AugustNext day »
212:00CONSADOLE SAPPORO-ROASSO KUMAMOTO---Sched
SL13:30GEYLANG INTERNATIO-BALESTIER KHALSA F---Sched
3W15:30STROGINO-SOLARIS MOSCOW---Sched
117:00LIETAVA JONAVA-FK UTENIS UTENA---Sched
3W17:00SPARTAK KOSTROMA-DOMODEDOVO MOSCOW---Sched
3C17:30AVANGARD KURSK-RUSICHI ORYOL---Sched
3C17:30DINAMO BRIANSK-ARSENAL TULA II---Sched
3W17:30PSKOV 747-DINAMO ST PETERSBU---Sched
R217:30HOLLVIKENS GIF-ORGRYTE---Sched
3C18:00SATURN RAMENSKOYE-CHERTANOVO MOSCOW---Sched
R218:00TORNS IF-VARBERGS BOIS FC---Sched
R218:15IK GAUTHIOD-ELFSBORG---Sched
R218:15KRISTIANSTADS-LJUNGSKILE---Sched
118:30TRAKU FK-SPYRIS KAUNAS---Sched
PO18:30FK KARABAKH-IFK GOTEBORG---Sched
119:00VEJLE BOLDKLUB-AB---Sched
219:00HODD-MJONDALEN---Sched
219:00SANDEFJORD-RAUFOSS---Sched
R6419:00BALTIKA-DINAMO MOSCOW---Sched
119:00DUNAJSKA STREDA-FK SENICA---Sched
Play on the biggest online platform with a 100% bonus!
R219:00BKV NORRTALJE-GIF SUNDSVALL---Sched
R219:00OSKARSHAMNS0-0IFK GOTEBORG---Post
R219:00LANDSKRONA-MALMO FF---Sched
R219:00HASSLEHOLM-HALMSTADS BK---Sched
PO19:00BRONDBY-PANATHINAIKOS---Sched
PO19:00SLOVAN LIBEREC-AEK LARNACA---Sched
PO19:00GRASSHOPPERS-FENERBAHCE---Sched
PO19:00ROSENBORG-AUSTRIA WIEN---Sched
PO19:30PARTIZANI-FC KRASNODAR---Sched
320:00PAU FC-QUEVILLY---Sched
PO20:00PAOK THESSALONIKI -DINAMO TBILISI---Sched
PO20:00AZ ALKMAAR-VOJVODINA---Sched
PO20:00ANDERLECHT-SLAVIA PRAGUE---Sched
PO20:00SHKENDIJA 79-GENT---Sched
PO20:00GENK-NK LOKOMOTIVA---Sched
PO20:00SPARTA PRAGUE-SONDERJYSKE---Sched
PO20:00BATE BORISOV-FC ASTANA---Sched
PO20:00OSMANLISPOR FK-FC MIDTJYLLAND---Sched
A20:15UNION COMERCIO-FBC MELGAR---Sched
PO20:15MARIBOR-FK QABALA---Sched
Get your 50€ bonus from one of the UK's top bookmakers!
PO20:30HAJDUK SPLIT-MACCABI TEL AVIV---Sched
PO20:30RED STAR BEOGRAD-SASSUOLO---Sched
PO20:45OLYMPIAKOS-AROUCA---Sched
PO20:45SAINT ETIENNE-BEITAR JERUSALEM---Sched
PO20:45WEST HAM UNITED-ASTRA GIURGIU---Sched
AP21:00CLUB PETROLERO0-0SAN JOSE---Post
PO21:00SHAKHTAR DONETSK-ISTANBUL BASAKSEHI---Sched
PO21:05RAPID WIEN-TRENCIN---Sched
A22:30DEPORTIVO MUNICIPA-JUAN AURICH---Sched
R200:00CUIABA-CHAPECOENSE AF---Sched
R200:15LANUS-INDEPENDIENTE---Sched
A00:45UNIVERSIDAD CESAR -SPORTING CRISTAL---Sched
A02:00W CONNECTION FC-HONDURAS PROGRESO---Sched
RS02:15RIVER PLATE-SANTA FE---Sched
R202:45VITORIA-CORITIBA---Sched
R202:45SOL DE AMERICA-SPORT HUANCAYO---Sched
R202:45ZAMORA FC-MONTEVIDEO WANDERE---Sched
B03:00ALIANZA LIMA-CD UT CAJAMARCA---Sched
B04:00CD DRAGONS-DEPORTIVO SAPRISSA---Sched
Sched: Scheduled, HTime: Half time, Extra: Extra time, Pen: Penalties, Fin(Ex): Final after extra time, Fin(Pe): Final after penalties, Post: Postponed, Intr: Interrupted, Abd: Abandoned